ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 11:00-19:00 504438338 / 12 6603366

Laserowy lifting powiek

Modelowanie i terapia anti – age w okolicy oczu, ze względu na delikatny obszar, to niełatwe zadanie. Ponieważ skóra dookoła oczu jest bardzo wrażliwa, terapia musi być bezpieczna i wyjątkowo precyzyjna. Dlatego doskonałym rozwiązaniem dla osób decydujących się na lifting powiek jest zabieg laserem. Stosujemy go zarówno na dolną jak i górną powiekę, przynosi on szybkie efekty, a co najważniejsze – jest bezpieczny! W dr Wolfinger Clinic Kraków pracujemy na najlepszym laserze Fotona!

Efekty zabiegu laserowego liftingu powiek:

Laserowy lifting powiek to zabieg, po którym zauważymy:

  • uniesienie opadającej górnej powieki
  • zniwelowanie problemu cieni i worków pod oczami
  • ujędrnienie skóry wokół oczu
  • redukcję "kurzych łapek"
  • poprawę napięcia i rozświetlenie skóry

Na czym polega laserowy lifting powiek?

Zabieg przeprowadza lekarz specjalista medycyny estetycznej. Po konsultacji i wykluczeniu ewentualnych przeciwwskazań lifting przeprowadzamy  za pomocą certyfikowanego urządzenia, takiego jak laser Fotona. To wszechstronne urządzenie wykorzystuje odpowiednie parametry wiązek laserowych w celach leczniczych, przez podgrzanie głębokich warstw skóry i złuszczania naskórka.

Poddana intensywnej stymulacji skóra rozpoczyna proces przebudowy włókien kolagenowych, regeneracji i odmładzania.

Podczas zabiegu wymagane są specjalne środki bezpieczeństwa – pacjent musi mieć zakryte oczy, możliwe jest również zastosowanie kremów znieczulających.

 

Laserowy lifting powiek – dla kogo?

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą poprawić wygląd górnych i dolnych powiek, poprawić napięcie skóry wokół oczu, zredukować zmarszczki i podnieść opadające powieki.

Zabieg jest bezpieczny i skuteczny, a przede wszystkim – mało inwazyjny. Niewielkie obrzęki i zaczerwienienia po zabiegu oraz małe strupki powstające przez działanie lasera znikają samoistnie po około 5-7 dniach.

Kiedy efekty zabiegu?

Efekty laserowego liftingu powiek są widoczne od razu po wyjściu z gabinetu! Natomiast, pełna przebudowa skóry powiek następuje po kilku miesiącach – wtedy też można zobaczyć ostateczny efekt liftingu.

Przeciwwskazania do zabiegu laserowego liftingu powiek:

Zabiegowi nie powinny poddawać się kobiety ciężarne, pacjenci onkologiczni i osoby mające zaburzenia krzepnięcia krwi. Przeciwwskazaniami jest również stosowanie leków fotouczulających oraz wszelkie stany ostre organizmu. Istotne jest, iż przed każdym zabiegiem laseroterapii przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej, specjalistą laseroterapii.

 

Zapraszamy na konsultację specjalistyczną w zakresie terapii laserem!

 

 

 

 

 

pl_PLPolish
pl_PLPolish