2x Onda + 2x LIPOcel HIFU

Oszczędzaj do 40% i ciesz się piękną sylwetką jędrną skórą!

Terapia uderzeniowa w walce z tkanka tłuszczową!

Połączenie dwóch procedur daje spektakularne efekty!

LIPOcel HIFU

Usuwanie tkanki tłuszczowej metodą LipoCel HIFU czym jest?

Lipocel to system, wykorzystujący technologię HIFU do nieinwazyjnego modelowania sylwetki. Energię ultradźwięków dostarczamy bezpośrednio w głębokie warstwy tłuszczu, bez uszkadzania tkanek obwodowych. Urządzenie trwale i przede wszystkim bezinwazyjnie, usuwa komórki tłuszczowe i modeluje sylwetkę.

Efekty zabiegów

Jest to idealny zabieg, ponieważ jest nieinwazyjny, a jego efekty widoczne są od razu.  Skóra po zabiegu wygląda naturalnie, jest odmłodzona i ujędrniona bez skutków ubocznych! Największe zalety LipoCelu HIFU to jego bezinwazyjność – ciało po zabiegu nie musi przechodzić okresu rekonwalescencji, tak jak po zabiegach chirurgii plastycznej.

Zapraszamy do skorzystania z promocji już dziś! Bezsprzecznie, LipoCel Hifu to idealne i przede wszystkim szybkie rozwiązanie na piękną sylwetkę!

ONDA

Onda to urządzenie wykorzystujące prądy elektromagnetyczne o wysokich częstotliwościach. Fale Coolwaves docierają do tkanki tłuszczowej i w sposób nieinwazyjny doprowadzają do jej redukcji. Urządzenie posiada 2 głowice. Jedna oddziałuje głębiej-tkanka tłuszowa (lipoliza adipocytów), natomiast druga oddziaływuje płycej- na skóre (skracanie włókien kolagenowych).

 Mechanizm: Energia o wartości 2,45 Hz wywołuje stres metaboliczny w komórkach tłuszczowych, co prowadzi do rozerwania błon komórkowych adpiocytów. W konsekwencji uwolniony tłuszcz pochłonięty przez makrofagi jest transportowany do układu limfatycznego gdzie zostaje metabolizowany i wydalony.

Wskazania:

– miejscowe otłuszczenia

-cellulit

-zwiotczenia skóry w zakresie całego ciała (bez twarzy, szyi, dekoltu i końcowych części kończyn

Procedura: Przed zabiegiem i po zabiegu wykonujemy zdjęcia oraz pomiary. Skórę pacjenta dokładnie oczyszczamy, usuwamy makijaż, balsamy a następnie spłukujemy dużą ilością wody. Powierzchnię zabiegową wyznaczamy wydzielając obszary o wymiarach 15cm x15cm i nakładamy czysty olej parafinowy. Na tak przygotowanej skórze wykonujemy zabieg.

2x Onda + 2x LIPOcel HIFU