Endolift Twarzy – lifting bez skalpela 3600 zł zamiast 4400zł *

Coraz częściej Pacjenci odwiedzając gabinety medycyny estetycznej szukają zabiegów, które działają kompleksowo, a ich rezultaty są widoczne niemalże natychmiast. Z pewnością, jednym z najbardziej efektywnych jest nieinwazyjny lifting laserowy Endolift.

Procedura zabiegowa jest całkowicie bezbolesna. Energię emitowaną przez laser aplikujemy podskórnie za pomocą najnowszej generacji mikro-optycznych włókien. Wprowadzenie cieniutkich światłowodów nie wymaga nacięć ani wcześniejszego znieczulenia. Zabieg idealnie modeluje twarz i ciało poprzez redukcję tkanki tłuszczowej. Ponieważ stymulacja następuje zarówno w głębokich jak i powierzchownych warstwach skóry, dlatego działanie Endoliftu jest wielotorowe. Podczas jednej wizyty nie tylko usuwamy tkankę tłuszczową, ale również pobudzamy naturalne procesy przebudowy skóry. Inicjujemy tworzenie się nowego kolagenu, dzięki czemu po 3-6 miesiącach uzyskujemy ostateczny i trwały efekt. Co istotne, efekt liftingu, ujędrnienia, zagęszczenia, regeneracji oraz odmłodzenia widoczny jest zaraz po zabiegu. Natychmiast po wyjściu z gabinetu możemy powrócić do codziennych czynności.

Reasumując, Endolift  to minimalnie inwazyjna, bezpieczna i skuteczna metoda liftingu i lipolizy. Jeden zabieg wystarczy, aby osiągnąć widoczne rezultaty restrukturyzacji skóry i redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Nie ma konieczności powtarzania procedury.

Endolift Twarzy – lifting bez skalpela 3600 zł zamiast 4400zł *

 

Endolift, endolifting, lifting ktraków, endolift kraków, endolifting kraków, lifting laserowy kraków, endolift dr Wolfinger Kraków

*ilość zabiegów promocyjnych ograniczona