LipoCel HIFU – promocja -25%

25% zniżki na zabieg w dr Wolfinger Beauty ul.Piwna 24, Kraków

500 219 218

 Usuwanie tkanki tłuszczowej metodą LipoCel HIFU czym jest?

LipoCel to system, wykorzystujący technologię HIFU do nieinwazyjnego modelowania sylwetki. Energię ultradźwięków dostarczamy bezpośrednio w głębokie warstwy tłuszczu, bez uszkadzania tkanek obwodowych. Urządzenie trwale i przede wszystkim bezinwazyjnie, usuwa komórki tłuszczowe i modeluje sylwetkę.

 

Efekty zabiegów

Jest to idealny zabieg, ponieważ jest nieinwazyjny, a jego efekty widoczne są od razu.  Skóra po zabiegu wygląda naturalnie, jest odmłodzona i ujędrniona bez skutków ubocznych! Największe zalety LipoCelu HIFU to jego bezinwazyjność – ciało po zabiegu nie musi przechodzić okresu rekonwalescencji, tak jak po zabiegach chirurgii plastycznej.

Na jakie partie wykonujemy zbieg?

Doskonale sprawdza się przy poprawie wyglądu skóry:

    twarzy

    pośladków

    ud

    brzucha

    boczków

    biustu

    ramion

Zapraszamy do skorzystania z listopadowej promocji już dziś! Bezsprzecznie, LipoCel Hifu to idealne i przede wszystkim szybkie rozwiązanie na piękną sylwetkę!

Więcej informacji uzyskasz tutaj

LipoCel HIFU – promocja -25%

 

LipoCel HIFU - usuwanie tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki,hifu krakow, usuwanie tkanki tluszczowej krakow, dr wolfinger krakow,

LipoCel HIFU - usuwanie tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki, hifu krakow, usuwanie tkanki tluszczowej krakow, dr wolfinger krakow,