Mezoterapia podciśnieniowa HyCoox Sunekos 200

Super promocja w lutym!

Mezoterapia podciśnieniowa HyCoox 900 zł zamiast 1200 zł

 

Mezoterapia igłowa jest w naszej klinice jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów. Polega ona na, powierzchownym lub podskórnym, podaniu koktajli zawierających substancje odżywcze. Oprócz  najbardziej popularnego kwasu hialuronowego wprowadzamy również aminokwasy, witaminy, enzymy, antyoksydanty, fibrynę i osocze bogatopłytkowe.

 

Substancje do iniekcji dobieramy indywidualnie, do potrzeb skóry Pacjenta. Przywrócenie optymalnej gęstości i nawilżenia, odżywienie, lifting, spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie i rozświetlenie skóry czy terapia przeciw wypadaniu włosów,  to tylko niektóre z zalet zabiegu mezoterapii. Najnowsza technologia mezoterpii podciśnieniowej HyCoox pozwala na bardzo precyzyjne dawkowanie preparatów. Dzięki specjalnym kartridżom igły równomiernie podają substancje odżywcze na zadaną głębokość. Pacjenci nie odczuwają bólu ponieważ podciśnienie delikatnie podciąga tkanki w momencie iniekcji. Nasi Pacjenci chwalą sobie mezoterapię urządzeniem HyCoox za to, że zabieg jest szybszy od tradycyjnej metody. Co istotne, zastosowane specjalne próżniowe systemy deponowania preparatów ograniczają, prawie do zera, powstawanie siniaków oraz obrzęków. Skraca to również, niemalże do zera, okres rekonwalescencji. Pacjent chwilę po zabiegu może powrócić do codziennych czynności. Mezoterapię śmiało mogę polecić osobom w każdym wieku. Wykonujemy ją zarówno na twarzy jak i na wybranych partiach ciała. W zależności od dobranego preparatu, zabieg wykonujemy w seriach, co potęguje i utrwala efekty.

Sunekos 200 to nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej stosowany w procesie regeneracji skóry. To unikalne, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego z silnym zespołem aminokwasów.

Sunekos wyróżnia się wielokierunkowym działaniem. Terapia zapewnia nam: nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry, bardzo naturalne działanie wolumetryczne oraz wygładzenie zmarszczek na twarzy. Iniekcji można poddać również okolicę szyi, dekoltu, ale także dłonie, ramiona, wewnętrzną stronę ud i obszar pod kolanami. Ze względu na jego niesamowitą czystość i delikatność możemy go zastosować na każdą okolicę skóry, nawet na tak delikatną skórę, jaką jest okolica oczu, w celu likwidowania cieni pod oczami.

Działanie zabiegu Sunekos:

  • przeciwstarzeniowe
  • poprawa jakości i napięcia skóry
  • redukcja płytkich zmarszczek i linii mimicznych
  • głębokie nawilżenie skóry
  • poprawa wyglądu blizn (a przykład potrądzikowych) oraz rozstępów
  • młody, jasny, promienny i zdrowy wygląd

Mezoterapia podciśnieniowa HyCoox  Sunekos 200 – 900 zł zamiast 1200 zł

mezoterapia, mezoterapia krakow, mezoterapia dr Wolfinger Cinic, mezoterapia hycoox, mezoterapia próżniowa, hycoox kraków, mezoterapia próżniowa hycoox kraków