10 x ICCONE + 5 x Karboksyterapia

15 x ICCONE + 7 x Karboksyterapia

Do pakietów 10 oraz 15  ICOONE dodajemy odpowiednio 5 oraz 7 zabiegów Karboksyterapii!

Zapraszamy!

Modelowanie sylwetki ICOONE Laser med II

Każdy marzy o idealnej sylwetce, gładkiej jędrnej skórze bez nadmiaru tkanki tłuszczowej . Do perfekcyjnego wyglądu dążą zarówno Panie jak i Panowie. Medycyna estetyczna daje nam dużo możliwości modelowania sylwetki. Jednym z najbardziej skutecznych jest zabieg masażu podciśnieniowego ICOONE Laser II wzbogacony działaniem lasera i światła LED.

Dzięki serii zabiegów na ciało zauważymy redukcję tkanki tłuszczowej (nawet w najgłębszych warstwach skóry), rozstępów, blizn oraz cellulitu. Synergiczne działanie specjalistycznych głowic, lasera oraz światła LED poprawia napięcie i jędrność skóry, usprawnia mikrokrążenie i dotlenia tkanki.  Znikają obrzęki, stany zapalne i problemy naczyniowe, przyśpiesza metabolizm. Zabiegi na twarz pomagają zredukować zmarszczki, poprawić owal twarzy, odświeżyć koloryt i gęstość skóry, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Idealnie sprawdzi się dla Kobiet po porodzie oraz dla sportowców. Zabiegi dostosowujemy do potrzeb Pacjenta dzięki programom medycznym, kosmetologicznym i terapeutycznym. Terapię ICOONE Laser II należy łączyć z dietą oraz ćwiczeniami, co wzmocni działanie urządzenia. Zabiegi są szybkie i bezbolesne, i co istotne, nie powodują skutków ubocznych.

 

Czym właściwie jest karboksyterapia?

W zabiegu karboksyterapii do warstwy skórnej i podskórnej podaje się dwutlenek węgla. Metoda ta daje wspaniałe rezultaty w leczeniu blizn, rozstępów i cellulitu. Terapia jest w pełni bezpieczna, nieznane są działania niepożądane, które wystąpiłyby w trakcie jej przeprowadzania. Wynika to z faktu, że dwutlenek węgla jest naturalnym składnikiem naszego środowiska. Wydychamy go, jest pobierany przez rośliny, a te dostarczają nam tlen, który wdychamy. I tak przebiega proces. Kiedy wdychamy tlen do naszych płuc, odbierają go czerwone krwinki i transportują do tkanek, dociera on do całego naszego ciała na poziomie komórkowym. Nasz organizm stale pracuje, a wynikiem tego wysiłku jest właśnie dwutlenek węgla.

Karboksyterapia – działanie

Skuteczność karboxyterapii opiera się na schemacie przepływu tlenu w organizmie. Czerwone krwinki transportujące tlen, docierają do wszystkich komórek i dostarczają go tam, gdzie napotykają dwutlenek węgla, czyli produkt uboczny pracy komórek. Dostarczając tym komórkom tlen, przyczyniają się do polepszenia mikrokrążenia w tym obszarze. Dobre mikrokrążenie zapewnia szybkie usuwanie toksyn i złogów z tkanek, nie pozwala im rozrastać się ani deformować – leczy więc lub zapobiega pojawianiu się rozstępów i cellulitu.

ICOONE + Karboksyterapia to idealna terapia modelowania sylwetki i ujędrniania skóry!

10 x ICCONE + 5 x Karboksyterapia

15 x ICCONE + 7 x Karboksyterapia

Zapraszamy do dr Wolfinger Beauty , ul.Piwna 24, Kraków

icoone laser med II Kraków, icoone Kraków, Icoone laser Kraków, Icoone II Kraków, Icoone dr Wolfinger, modelowanie sylwetki kraków

karboksyterapia, Redukcja cellulitu, rozstępów, cieni pod oczami, poprawa kondycji skóry dzięki terapii CO2 karboxyterapia, co2, dwutlenek wegla, dr Wolfinger Clinic, karboksyterapia Kraków