#Nlift tylko 3000 zł zamiast 4400 zł

Nowość od Neauvia – procedura #Nlift już dostępna w Dr Wolfinger Clinic!

Zabieg #Nlift to innowacyjna metoda odmładzania skóry preparatami Neauvia. Charakteryzuje się ona opóźnionym pobudzaniem fibroblastów do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Dzięki temu efekt liftingu pojawia się stopniowo, podkreślając naturalny efekt. Skóra zyskuje naturalny, świeży wygląd, spłycają się zmarszczki, poprawia się elastyczność i jędrność tkanek. Zabieg został uhonorowany Perłą Dermatologii Estetycznej 2020!

Na czym polega zabieg #Nlift?

Do zabiegu wykorzystujemy urządzenie Zaffiro oraz kosmetyki i wypełniacze Neauvia. Zabieg składa się z dwóch sesji. Pierwsza część procedury to zabieg mezoterapii Neuavia Hydro Deluxe, ukierunkowany na nawilżenie i rewitalizację skóry. Druga sesja, tydzień później, ukierunkowana zostaje na zastosowanie wypełniaczy, dobranych indywidualnie do skóry pacjenta, oraz termolifting z pillingiem wodnym Zaffiro. Intensywne pobudzenie fibroblastów i odnowienie włókien kolagenowych gwarantowane – po miesiącu od procedury #Nlift zawartość fibroblastów wzrasta o 101%*. #Nlift wspomaga regenerację w sposób holistyczny: skóra odzyskuje swoją strukturę, staje się jędrniejsza, a uniesienie konturów twarzy i zoptymalizowanie faktury tkanki skórnej przywraca objętość.

Efekty procedury #Nlift

Natychmiastowy efekt to zachwycający lifting – napięta i uniesiona skóra twarzy. Ostateczne rezultaty osiągamy jednak po pewnym czasie od zabiegu. Stopniowo zwiększa się produkcja kwasu hialuronowego, fibroblasty produkują nowe włókna kolagenowe i elastynę. Opóźniony efekt końcowy pozwala na uniknięcie sztucznego efektu wizualnego, skóra powoli poprawia swój stan i ostateczny efekt charakteryzuje niezwykła naturalność i świeżość. Skóra jest rozświetlona, zmarszczki wygładzone, a efekt porównywalny jest do liftingu chirurgicznego. Po zabiegu pacjenci otrzymują kosmetyki, które należy używać w ramach pielęgnacji domowej. Utrzymują one efekt zabiegowy oraz wzmacniają procesy anti – age.

Wskazania i przeciwwskazania 

Wśród wskazań wymienimy m.in. wiotkość skóry, rozszerzone pory, zmarszczki, zmęczoną cerę, czy potrzebę wyrównania kolorytu i wymodelowania owalu twarzy. Wskazania oraz przeciwwskazania (m.in. nowotwory, cukrzyca, ciąża, inne stany ostre organizmu i stany zapalne skóry) omawia lekarz specjalista medycyny estetycznej na konsultacji przed zabiegowej.

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi do Dr Wolfinger Clinic.

*według: https://www.neauvia.com/nlift/

#Nlift tylko 3000 zł zamiast 4400 zł

Neauvia, #nlift kraków, Neauvia Kraków, drWolfinger neauvia, dr Wolfinger clinic #nlift, nlift kraków