Osocze bogatopłytkowe tylko 800 zł

zamiast 900 zł

Osocze bogatopłytkowe – Wampirzy lifting

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to jeden z najskuteczniejszych i najbardziej naturalnych zabiegów odmładzających. Co istotne,  wykorzystanie osocza bogatopłytkowego umożliwia pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych skóry. Mamy dla Pacjentów super okazję : Osocze bogatopłytkowe tylko 800 zł zamiast 900 zł!

Osocze bogatopłtykowe – efekty zabiegu:

    Rewitalizacja skóry,

    Wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry,

    Poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry,

    Poprawa ukrwienia skóry,

    Leczenie łysienia skóry głowy,

    Wygładzenie zmarszczek i fałd.

Jak wygląda zabieg?

Lekarz w pierwszej fazie pobiera niewielką ilość krwi pacjenta do specjalnych próbek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W kolejnej fazie następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Następnie do próbówek tuż przed zabiegiem, dodaje się specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. Tak powstałe osocze bogatopłytkowe jest wstrzykiwane na różne sposoby w zależności od obszaru poddawanemu zabiegowi.

Zabieg trwa od 60 do 90 minut.

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po nim może wystąpić obrzęk miejscowy, który zazwyczaj ustępuje po 4 godzinach.

Czas utrzymania się zabiegu wynosi nawet 18 miesięcy.

Zapraszamy do Dr Wolfinger Clinic Kraków oraz dr Wolfinger Beauty Kraków!

Umów wizytę już dziś!

osocze kraków, osocze bogatopłytkowe, wampirzy lifting kraków, dr Wolfinger clinic, fibrynakraków, fibryna bogatopłytkowa kraków