OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE Z FIBRYNĄ BOGATOPŁYTKOWĄ

1000 zł zamiast 1200 zł

Procedury lecznicze, które wymagają użycia własnej krwi pacjenta, czyli materiału autologicznego, zaliczane są do jednych z bezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej! Powodem jest znikome ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych lub nietolerancji.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Podawanie osocza bogatopłytkowego w zmarszczki uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu. Doprowadza to do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. Proces starzenia się naszej skóry związany jest bowiem ze spowolnieniem odnowy komórek naszego ciała i ich zmniejszoną zdolnością regeneracji.

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA

Skóra wraz z wiekiem traci cenne składniki odżywcze oraz kolagen i elastynę. Wynikiem tego jest zauważalny efekt fotostarzenia się skóry, utrata przez nią sprężystości i jędrności, oraz coraz większe uwidacznianie się zmarszczek. Celem zabiegu podania aktywnej fibryny jest delikatne uwypuklenie zmarszczek oraz długofalowe pobudzenie komórek skóry do samoregeneracji.