Osocze Bogatopłytkowe

teraz tylko za  

700 zł  zamiast 850 zł

Promocja od 01.04.2021 do 30.04.2021

 

Osocze bogatopłytkowe (PRP) to bezsprzecznie najbardziej naturalny zabieg w medycynie estetycznej o naukowo potwierdzonej skuteczności.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym działa jak dostarczenie skórze paliwa, wspomagając pracę komórek i proces ich wymiany. Zawarte w osoczu płytki krwi i uwalniane przez nie czynniki wzrostu działają silnie stymulująco na tkanki i naczynia krwionośne, przyspieszając prawidłową regenerację skóry. Jest to jeden z najlepszych sposobów na rewitalizację skóry oraz profilaktykę anti-aging, który wpływa na opóźnienie procesów starzenia.

Skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG?

Zabieg skierowany jest do pacjentów w każdym wieku, oczekujących naturalnego efektu terapii bez zastosowania substancji obcego pochodzenia. Ponieważ jest to zabieg autologiczny, dlatego też zaliczmy go do najbardziej bezpiecznych.

WSKAZANIA

  • Regeneracja i odbudowa skóry – profilaktyka anti-aging

Poprawa jej elastyczności, objętości i napięcia, stymulacja wytwarzania kolagenu oraz syntezy kwasu hialuronowego. Przyspieszenie procesu wymiany komórkowej.

  • Leczenie wspomagające po zabiegu laserem frakcyjnym

Przyspieszenie procesu odbudowy skóry poprzez stymulację pracy komórek i ich wymiany.

  •  Mezoterapia skóry głowy

W tym terapia łysienia androgenowego i plackowatego. Osocze bogatopłytkowe pobudza różnicowanie komórek oraz dopływ krwi do mieszków włosowych.  Zwiększenie średnicy i grubości włosów po serii zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego zostały potwierdzone w badaniach klinicznych.

  • Redukcja, spłycenie i rozjaśnienie blizn

Stymulacja procesów regeneracji skóry i odbudowy jej prawidłowej struktury

osocze bogatopłytkowe, osocze kraków, prp kraków, fibryna, medycyna estetyczna kraków, najlepszy lekarz medycyny estetycznej Kraków