Zaffiro -150 zł na zabieg

Zaffiro Promocja!

Zaffiro to nowoczesna metoda odmładzania skóry twarzy i ciała!

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii odzyskanie młodszego wyglądu nigdy nie było tak proste!

Termolifting, poprzedzony peelingiem wodnym, daje nie tylko spektakularne efekty, ale jest również bezpieczny. W dr Wolfinger Clinic Kraków,  Zaffiro to najnowsza odsłona tego fenomenalnego urządzenia. Ponieważ bezpieczeństwo i zadowolenie Pacjentów są dla Nas priorytetem, zabiegi wykonują najlepsi i wyszkoleni specjaliści.

Ważnym aspektem jest fakt, iż efekty zabiegu zauważymy zaraz po jego wykonaniu.  Godne uwagi jest to, że termolifting ma działanie długofalowe. W wyniku podgrzewania głębokich warstw skóry, stymuluje ją do produkcji kolagenu i elastyny. Potwierdzają to badania histopatologiczne, które wskazały wzrost ilości fibroblastów po 21 dniach od przeprowadzenia procedury zabiegowej Zaffiro. Podczas gdy my cieszymy się efektami pozabiegowymi, nasz skóra wciąż przechodzi proces regeneracji!

Dla kogo zabieg Zaffiro?

 

Zabieg Zaffiro polecamy zarówno Pacjentom borykającym się z wiotkością skóry oraz osobom chcącym odzyskać blask i odżywić skórę. Warto skorzystać z promocji Zaffiro – 150 zł na każdy zabieg.

Bez wątpienia, jest to zabieg, który zrewolucjonizował rynek medycyny estetycznej i kosmetologii.

Zaffiro Promocja!

 

zaffiro Kraków, zaffiro, peeling wodny, Termolifting Kraków, dr Wolfinger, najlepsza klinika w krakowie, najlepszy l;ekarz medycyny estetycznej w krakowie