ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66

PH formula dermatological skin resurfacing

Efekty zabiegów ph formula skin resurfacing

PHformuła to linia peelingów chemicznych stosowanych w kosmetologii oraz medycynie estetycznej , która wpływa na odnowę i regeneracje skóry.  Tzw. resurfacing kojarzony wcześniej z zabiegami laserowymi uzyskujemy za pomocą odpowiednio dobranych do potrzeb pacjenta preparatów na bazie kwasów. Dzięki nowoczesnej formule stymulujemy skórę do odbudowy bez jej uszkadzania, dlatego tego typu terapię z powodzeniem możemy stosować nawet latem.

Jakie rodzaje peelingów zawierają się w linii ph formula?

pHformula A.G.E. to zabieg o działaniu przeciwzmarszczkowym i silnie wygładzającym skórę. Peeling zawiera m.in. kwas migdałowy i retinol, który dzięki specjalnej formule nie podrażnia skóry, natomiast powoduje jej napięcie i rozświetlenie.  Składniki aktywne zawarte w preparatach pHformula AGE to: kwas migdałowy, kwas pirogronowy, kwas laktobionowy, retinol – główna witamina odmładzająca. Wskazania do zabiegu to przede wszystkim zmarszczki, skóra odwodniona pozbawiona jędrności oraz zmiany w pigmentacji.

C.R. 1 complex to kompozycja resurfacingu lecząca trądzik różowaty (w fazie remisji) oraz chroniczne zaczerwienienia, rekomendowana dla wrażliwych skór naczyniowych. Peeling ten jest na bazie retinolu oraz kwasy migdałowy, salicylowy i mlekowy w różnych stężeniach dostosowane odpowiednio do stopnia zaawansowania zmian. Wykazuje silne właściwości antybakteryjne, które pomagają niszczyć drobnoustroje związane z wykwitami w trądziku różowatym.

V.I.T.A.C. radiance to preparat na bazie czystej wit. C, która posiada właściwości przeciwutleniające, reguluje produkcję melaniny oraz aktywuje powstawanie kolagenu. Terapia V.I.T.A.C. łączona z innymi liniami zabiegowymi phFormuła pozwala na uzyskanie lepszych efektów leczenia. Tuż przed aplikacją czysty kwas l-askorbinowy w postaci proszku rozpuszczany jest w aktywatorze. V.I.T.A.C. to wysoko przyswajalna witamina C o maksymalnym możliwym poziomie stężenia, nałożona na skórę nadaje skórze natychmiastowego blasku. Dzięki zawartości retinolu w V.I.T.A. C w skórze zachodzą procesy odnowy komórkowej, dzięki którym drobne linie i zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra widocznie odmłodzona.

S.O.F.T. resurfacing cream to unikalna mieszanka kwasów, która pomaga w powierzchownym złuszczeniu i odnowie komórkowej skóry. Bezpośrednio po zabiegu skóra staje się gładka i oczyszczona, efekt jest porównywalny z intensywną mikrodermabrazją mechaniczną. S.O.F.T. Tego rodzaju zabieg to nie tylko formuła działająca przeciw starzeniowo, to także doskonała baza wielu zabiegów estetycznych co dodatkowo wspomaga ich efekt.

A.C.N.E peeling przeznaczony do cer trądzikowych, tłustych, borykających się z problemem rozszerzonych porów. Jego działanie oparte na właściwościach kwasu pirogronowego powoduje normalizację łagodzenie zmian skorych oraz niwelowanie zaskórników.

Maska węglowa to produkt, który można stosować samodzielnie lub na zakończenie każdego zabiegu na bazie kwasów, idealne wyciszy i redukuje rumień. Zawarty w masce węgiel aktywny skutecznie oczyszcza oraz odświeża skórę dodatkowo posiada właściwości silnie absorbcyjne, przeciwzapalne. Maska przeznaczona jest do każdego typu cery.

 

Sprawdź

X
Zadzwoń 504438338