ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66

icoone laser med II Kraków, icoone Kraków, Icoone laser Kraków, Icoone II Kraków, Icoone dr Wolfinger, modelowanie sylwetki kraków

Zabieg modelujący najnowszą technologią ICOONE Laser MED 2

Icoone Laser MED 2 to najnowsza, innowacyjna metoda modelowania i leczenia skóry twarzy oraz ciała bazującą na technologii Roboderm. Fenomen urządzenia tkwi w głowicach masujących z rolkami, które posiadają liczne mikrootwory do stymulacji skóry. Dzięki obszernemu zasobowi programów zabiegowych, zarówno kosmetycznych, jak i medycznych, różnych rodzajów głowic oraz trzech typów podciśnienia, które wytwarza aparatura, możliwy jest idealny dobór odpowiednich parametrów do odczuć pacjenta, co pozwala na wykonanie odpowiedniej i efektywnej procedury zabiegowej w celu zwalczenia problemów zdrowotnych i estetycznych. 

ZASADA DZIAŁANIA TECHNOLOGII URZĄDZENIA ICOONE LASER MED 2

Icoone zapewnia 3-stopniową stymulację:
1) Podciśnienie na rolkach odpowiedzialne jest za drenaż limfatyczny skóry
2) Zasysanie skóry przez głowicę odpowiada za jej stymulację 
3) Za pobudzenie układu neurowegetatywnego odpowiada działanie pulsujące ICOONE.
Dzięki temu mechanizmowi uzyskujemy efekt pobudzenia skóry nie tylko na poziomie naskórka, ale i skóry właściwej oraz tkanki podskórnej. Pozwala to na efektywniejsze oddziałowywanie na tkankę mięśniową i komórki tłuszczowe.

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Modelowanie sylwetki Laserem Icoone daje świetne rezultaty. Jeżeli borykasz się z problemem cellulitu, wiotkiej skóry, nagromadzonymi złogami tłuszczu oraz zależy Ci na zmniejszeniu obwodów – ten zabieg jest idealny dla Ciebie!
Przede wszystkim seria zabiegów ICOONE widocznie poprawiają wygląd, jędrność i elastyczność skóry. Kolejnym efektem, który uzyskasz jest widoczne wyszczuplenie oraz skuteczne zniwelowanie cellulitu. Icoone świetnie sprawdza się również powrócić do poprzedniego wyglądu sylwetki kobietom po ciąży. Ponadto pomaga on zredukować obrzęki na twarzy, pod oczami oraz na ciele . Zabiegi na twarz znacznie poprawią jej kontur, skóra jest ujędrniona i sprężysta. Cała procedura zabiegowa również niesamowicie wpływa na ogólną poprawę samopoczucia, zabieg pozwala na uspokojenie i relaks. 

Przeciwskazania do zabiegu:

- zmiany zapalne na obszarze zabiegowym
- nowotwory
- aktywne infekcje bakteryjne/wirusowe/grzybicze
- stany zapalne żył
- podwyższona temperatura ciała
Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja kosmetologiczna, w celu dobrania serii zabiegowej, która sprawi, że efekt będzie dla Ciebie zadowalający !

Modelowanie sylwetki - Liposukcja

X
Zadzwoń 504438338