ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66

BeautiFill - Lipotransfer

BeautiFill, lipolife, lipotransfer kraków, liopsukcja kraków, najlepszy leakrz medycyny estetycznej krakow,

Wypełnianie i poprawa konturów za pomocą własnego tłuszczu to coraz popularniejszy w Polsce sposób poprawy urody. Na całym świecie przybywa fanów lipotransferu, z tego względu pojawiają się też nowe metody na wykonywanie tego zabiegu. Dostępny w Dr Wolfinger Clinic BeautiFill to innowacyjna procedura przeprowadzana za pomocą LipoLife firmy Alma Lasers. Umożliwia zaawansowaną liposukcję i lipotransfer, kompleksowo przeprowadzając wszystkie etapy zabiegu, skracając jego czas i niwelując dyskomfort całego procesu. Przede wszystkim jednak materiał pozyskany do zabiegu - własny tłuszcz pacjenta - zachowuje niemal wszystkie biologiczne właściwości i natychmiast jest gotowy do przeszczepu.

 

Na czym polega zabieg BeautiFill?

Urządzenie LipoLife wytwarza energię cieplną i specjalne promieniowanie, pozwalające na jednorodne napinanie skóry w miejscu zabiegu i odzyskanie wyselekcjonowanych komórek tłuszczowych o wysokim stopniu witalności. Umożliwia to skuteczne i natychmiastowe przeszczepienie tłuszczu. LipoLife jest zasilany diodą o długości fali 1470 nm. To i inne skuteczne innowacje od firmy Alma Lasers pozwalają na zniwelowanie wystąpienia siniaków, czy krwawienia po zabiegu, a tym samym krótszą rekonwalescencję. Tłuszcz natychmiast jest gotowy do przeszczepu, nie ma potrzeby stosowania innych substancji, a sam zabieg jest w pełni bezpieczny.

Jest to  alternatywa szczególnie atrakcyjna dla pacjentów uczulonych na sztuczne wypełniacze, takie jak np. kolagen. Dzięki przeszczepowi z tkanki własnej, koszty zabiegu i rekonwalescencji są zredukowane do minimum.

 

Jakie są główne różnice między BeautiFill a klasyczną liposukcją?

Przede wszystkim procedura Beautifill zapewnia dużo wyższą jakość przeszczepu, dzięki zachowaniu około 95% żywotności komórek tłuszczowych. Dzięki temu zabieg jest skuteczniejszy i pozwala na osiągnięcie trwalszych efektów, jest też bezpieczniejszy od klasycznej liposukcji, minimalizując ryzyko wystąpienia poparzeń, siniaków i krwawień. Po zabiegu pacjent może od razu wrócić do domu. Efekty to wymodelowana, napięta skóra o pięknym i naturalnym wyglądzie.

Przed każdym zabiegiem niezbędna jest konsultacja z lekarzem specjalistą medycyny estetycznej, który omówi ewentualne przeciwwskazania do zabiegu – są to między innymi aktywne nowotwory, ciąża i karmienie piersią, zaburzenia krzepnięcia, czy wszelkie stany ostre organizmu.

BeautiFill - Lipotransfer

Zapraszamy na konsultacje i zabiegi do Dr Wolfinger Clinic!

 

Modelowanie sylwetki - Liposukcja

X
Zadzwoń 504438338