ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66

Nucleofill, nucleofill kraków, Odmładzanie krakow, piekna skóra krakow, zabieg na twarz Kraków, dr Wolfinger Clinic Kraków

Starzenie się skóry jest jednym z nieuniknionych procesów. Ponieważ upływający czas spowalnia naturalne procesy regeneracji dlatego medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw oznakom starzejącej się skóry. Nowoczesne metody pozwalają na biorewitalizację skóry. Bez wątpienia, jedną z najskuteczniejszych metod są mezoterapie. Iniekcje preparatów stymulujących regenerację i odżywienie, nawet głębokich warstw skóry, dają spektakularne efekty. Jednym z takich preparatów jest Nucleofill.

Co to jest Nucleofill?

Nucleofill to preparat zawierający polinukleotydy do głębokiej odbudowy i biorestrukturyzacji skóry.

Jest w pełni bezpieczny, nie zawiera składników potencjalnie uczulających.

Efekty zabiegu Nucleofill

Przede wszystkim,  preparaty do biorewitalizacji powinny działać kompleksowo dlatego jego działanie możemy podzielić na trzy części:

LIFTING

Zagęszczenie i napięcie skóry następuje dzięki polinukleotydom, które to pobudzają produkcję kolagenu typu I oraz elastyny.

ANTYOKSYDACJA

Antyoksydanty zwalczają wolne rodniki, które powodują szybsze starzenie się skóry. Nie tylko opóźniają procesy starzenia się skóry, ale mają również  działanie przeciwzapalne i przeciwzmarszczkowe.

NAWILŻENIE

Ponieważ polinukeotydy wiążą wodę doprowadzają tym samym do nawodnienia macierzy pozakomórkowej. Nasza skóra jest nawilżona i nawodniona.

Dla kogo zabieg nucleofill?

Zabieg polecamy szczególnie osobom które zauważyły:

  • zmniejszenie elastyczności skóry,
  • wiotkość oraz brak napięcia skóry twarzy oraz szyi
  • suchość skóry
  • opadanie skóry twarzy,
  • utrata owalu i konturu twarzy

Jak wygląda zabieg Nucleofill?

Zabieg wykonuje doświadczony lekarz medycyny estetycznej. Polega on na wstrzyknięciu, za pomocą igły lub kaniuli, preparatu w odpowiednie punkty w środkowej i dolnej części twarzy.

Zabieg jest bezbolesny. W przypadku nadwrażliwości można zastosować krem znieczulający w miejsca iniekcji.

Należy pamiętać, że zabieg może wykonać jedynie doświadczony specjalista. W Dr Wolfinger Clinic Kraków przyjmują najlepsi lekarze z dziedziny medycyny estetycznej.

Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzamy konsultację aby wykluczyć przeciwwskazania i dobrać odpowiedni preparat.

Zapraszamy na zabieg Nucleofill od croma.pl

Sprawdź

X
Zadzwoń 504438338