ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66

Zabieg rewitalizacji skóry twarzy, tzw. hydrobalans jest dzisiaj popularnym zabiegiem także wśród mężczyzn. Podczas zabiegu Hydrobalans do skóry podawany jest stabilizowany kwas hialuronowy który jest bardziej zwarty od tego stosowanego przy mezoterapii, ale zdecydowanie bardziej płynny od wypełniaczy zmarszczek.

Dzięki unikalnej formie może być podawany głęboko, do dolnych warstw skóry właściwej. Pozostając w tkankach, daje silną poprawę uwodnienia skóry oraz stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu (białka decydującego o napięciu skóry). W rezultacie podczas jednego zabiegu odnosisz dwie korzyści – poprawę nawilżenia i jędrności.

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszej skórze. To głównie dzięki niemu jest ona odpowiednio nawilżona i napięta. Niestety, z biegiem lat i pod wpływem ekspozycji na słońce jego ilość w tkankach maleje. W efekcie skóra staje się wysuszona, traci napięcie, pojawiają się zmarszczki. Podany zewnętrznie błyskawicznie zwiększa ilość wody w skórze, poprawia jej jędrność i elastyczność. Znikają drobne zmarszczki.

Dla kogo zalecany jest zabieg?

 Jeśli twoja skóra jest przesuszona, potrzebuje odświeżenia i zwiększenia napięcia i jeśli chcesz po prostu wyglądać młodziej. Hydrobalans pomoże również zwalczyć wysuszenie będące efektem intensywnego opalania się, bądź wpływu zimowej aury.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego do skóry właściwej za pomocą maleńkich, wielokrotnych nakłuć (możesz czuć coś w rodzaju ukąszeń komara). Po ostrzyknięciu całego obszaru (twarz, szyja, dłonie, dekolt) lekarz rozmasowuje materiał w tkankach. Grudki mogą być wyczuwalne pod skórą, ale nie są widoczne.
Po zabiegu pojawi się obrzęk, a miejsca nakłuć mogą być zaczerwienione i wypukłe. Po blisko dwóch dniach ślady powinny zniknąć. Aby efekt utrzymał się jak najdłużej, należy unikać przegrzewania skóry.

Przeciwwskazania
Ciąża i okres karmienia piersią (w przypadku kobiet), aktywne infekcje skóry, zażywanie leków rozrzedzających krew, jak np. aspiryna.

Efekt
Poprawę nawilżenia skóry zauważysz niemalże natychmiast. Wzrost napięcia pojawi się dopiero po kilku miesiącach. Najlepsze efekty uzyskasz, poddając się serii trzech zabiegów w odstępach 3–4-tygodniowych. Jednak ich ostateczna liczba dobierana jest indywidualnie.

Na co działa Hydrobalans:

* rewitalizuje skórę
* poprawia jej elastyczność i napięcie
* spłyca drobne zmarszczki
* dodaje skórze blasku
* wyraźnie odmładza

Masz jakieś pytania? Chcesz zapisać się na zabieg? Skontaktuj się z nami

Tel.  504438338 / 126603366

Modelowanie sylwetki - Liposukcja

X
Zadzwoń 504438338