ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66

Unoszenie brwi

Zadbane, piękne brwi to wizytówka wielu kobiet - podkreślają piękno oczu i zwracają uwagę na ich oprawę. Gdy z wiekiem brwi opadają, oczy stają się optycznie mniejsze i mniej wyeksponowane. Wiele kobiet decyduje się na zabieg jaki jest uniesienie brwi, po którym twarz wydaje się młodsza i bardziej promienna. Wraca jasne spojrzenie, a skóra wygląda na świeżą i wypoczętą!

Co wpływa na opadanie brwi?

Przede wszystkim – upływ czasu. Z wiekiem spada ilość włókien kolagenowych naturalnie występujących w skórze, spada zatem elastyczność tkanki, skóra jest cienka i mało jędrna. Bogata mimika również ma wpływ na szybsze opadanie brwi. Zanieczyszczenie powietrza, przewlekły stres, palenie papierosów i niewłaściwa dieta – to wszystko wpływa na wygląd naszej skóry, również tej w okolicach oczu. Przyczynami opadających brwi może być również niesymetryczna praca mięśni mimicznych. Unoszenie brwi poprawia ogólny wygląd i samopoczucie.

Zabiegi unoszące brwi

W naszej klinice zwracamy uwagę przede wszystkim na dobro pacjentów – proponowane przez nas zabiegi są mało inwazyjne i pozwalają od razu wrócić do codziennych obowiązków, w przeciwieństwie do zabiegów chirurgii plastycznej.

BOTOKS - unoszenie brwi

Jednym z popularniejszych wyborów naszych pacjentek jest zabieg przy użyciu botoksu – toksyny botulinowej typu A. Powoduje ona porażenie płytki motorycznej i zniesienie kurczliwości mięśni w danym obszarze. W konsekwencji następuje rozluźnienie mięśni i wygładzenie rysów twarzy. Innymi słowami – następuje drobne, kontrolowane upośledzenie

LASER FRAKCYJNY NIEABLACYJNY - unoszenie brwi

Kolejnym polecanym zabiegiem jest unoszenie brwi przy pomocy lasera frakcyjnego nieablacyjnego. Emitowana przed laser wiązka światła działa na głębokie warstwy skóry, rozgrzewa je i stymuluje do produkcji kolagenu. Jest to zabieg bezpieczny i niewymagający rekonwalescencji, ze względu na brak procesu ablacji, czyli ingerencji w tkankę. Zatem zabieg nieablacyjny jest przyjazny skórze, ponieważ stymulacja odbywa się w głębokich warstwach skóry, a powierzchowne warstwy pozostają nienaruszone. Laser doskonale modeluje i odżywia wybrane miejsca twarzy, powoduje natychmiastowe uniesienie brwi.

NICI LIFTINGUJĄCE - unoszenie brwi

Nici liftingujące również doskonale sprawdzą się przy unoszeniu brzwi! Zabieg polega na wprowadzeniu w głąb skóry  specjalnych, wchłanialnych nici. Podnoszą one skórę i modelują ją, a dodatkowo regenerują i wzmacniają tkankę. Są wykonane z bezpiecznych materiałów, które nie wywołują reakcji alergicznych. Wchłaniają się samoistnie po około 12-18 miesiącach.

Zabiegi te są mało inwazyjne i bezpieczne, jednak przed każdym wymagana jest konsultacja lekarska. Zostaną na niej wykluczone przeciwwskazania i omówione wskazania do zabiegu. Pamiętajmy, by zabieg był wykonywany ręką wykwalifikowanego specjalisty! Tylko wtedy mamy gwarancję skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu. To wszystko zapewniamy w dr Wolfinger Clinic Kraków! 🙂

Zapraszamy na konsultacje!

Modelowanie sylwetki - Liposukcja

X
Zadzwoń 504438338