ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66
10 powodów dla których warto spróbować osocza bogatopłytkowego!

10 powodów dla których warto spróbować osocza bogatopłytkowego!

Osocze bogatopłytkowe to jeden z najbardziej bezpiecznych materiałów używanych w medycynie estetycznej. Dlaczego? Ponieważ pochodzi z naszej własnej, odwirowanej krwi! Dodatkowo cechuje się wysoką efektywnością, jest dobrze tolerowany przez organizm i bezpieczny dla środowiska. Przedstawimy Wam dziś 10 powodów, dla których warto spróbować tego zabiegu!

  1. BEZPIECZEŃSTWO

Materiał pozyskiwany z własnej, odwirowanej krwi jest całkowicie obojętny biologicznie, co oznacza zerowe ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Plusem jest również brak skutków ubocznych.

 

  1. WIELOFUNKCYJNOŚĆ I UNIWERSALNOŚĆ

Osocze sprawdzi się zarówno przy poprawie wyglądu skóry, ale i przy zmarszczkach, przyspieszeniu procesów gojenia czy przy wypadaniu włosów i łysieniu. Stosuje się je również przy schorzeniach ortopedycznych.

 

  1. EFEKTYWNOŚĆ

Niesamowity efekt odmłodzonej skóry jest możliwy dzięki właściwościom preparatu – jest bogaty w komórki i w czynniki wzrostu, które pobudzają tkanki do podziału. Dzięki temu stymulowana jest odnowa biologiczna skóry. Całkowity efekt jest widoczny już po 3 tygodniach od zabiegu, a pierwsze efekty można zauważyć od razu!

 

  1. WPŁYW NA SKÓRĘ TWARZY I CIAŁA

Preparat powoduje rewitalizację skóry, wygładzenie jej i ujednolicenie koloru. Poprawi elastyczność, napięcie i gęstość skóry, poprawi jej ukrwienie, wygładzi zmarszczki i fałdy.

 

  1. WPŁYW NA POROST WŁOSÓW

Osocze bogatopłytkowe doskonale sprawdzi się przy każdym rodzaju łysienia, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Preparat pobudzi cebulki włosów do nowej produkcji i wzmocni strukturę włosa. Skuteczny w każdym rodzaju łysienia, m.in. w łysieniu androgenowym i plackowatym, lub przy powstawaniu zakoli.

 

  1. PRZYSPIESZA GOJENIE

Doskonale sprawdza się w przypadku trudno gojących się ran, takich jak owrzodzenia spowodowane chorobami układu żylnego i chorobami metabolicznymi, ale jest też stosowana do przyspieszenia regeneracji po innych zabiegach medycyny estetycznej.

 

  1. POMOŻE UKRYĆ BLIZNY

 Zarówno te pourazowe, jak i pooparzeniowe, pooperacyjne i potrądzikowe. Osocze poprawia strukturę uszkodzonej tkanki i pobudzi organizm do tworzenia nowych włókiem kolagenowych i naczyń krwionośnych.

 

  1. NIE WYMAGA OKRESU REKONWALESCENCJI

Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się lekki obrzęk,  który powinien ustąpić po około 4 godzinach. Dodatkowo można się spodziewać lekkiego bólu, swędzenia oraz małego zasinienia. Objawy znikają zazwyczaj po kilku dniach. Terapia osoczem nie wymaga rekonwalescencji!

 

  1. NIE WYWOŁUJE EFEKTU „SZTUCZNOŚCI”

Skóra jest odżywiona, ujędrniona i odświeżona – nie grozi tu efekt maski i sztuczny wygląd twarzy.  Skóra wygląda ładnie i naturalnie.

 

  1. MAŁA ILOŚĆ PRZECIWWSKAZAŃ

I właśnie dzięki temu zabieg jest dostępny prawie dla każdego! Jedyne przeciwwskazania to ciążka i okres karmienia, aktywna opryszczka i inne aktywne choroby wirusowe oraz na choroby krwi i naczyń. Oczywiście zabiegowi nie powinny poddawać się osoby przechodzące chorobę ogólnoustrojową.

Zapraszamy do dr Wolfinger Clinic na konsultacje i zabiegi!

KONTAKT

 

 

read more

Modelowanie sylwetki - Liposukcja

X
Zadzwoń 504438338