ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66

Botox dla mężczyzn

Botoks dla mężczyzn? Czemu nie! Zabieg toksyną botulinową nie jest zarezerwowany tylko dla Pań. Mężczyźni coraz częściej korzystają z zabiegów jakie oferuje im medycyna estetyczna. Co istotne, wszystkie zabiegi wchodzące w jej zakres obejmują zarówno Kobiety jak i Mężczyzn. Ponieważ każdy, niezależnie od płci, pragnie zniwelować oznaki starzenia się skóry, zabiegi rozwijają coraz szerszy wachlarz możliwości. W naszej klinice, w Krakowie, najlepsi specjaliści przyjmują Panie jak i również Panów.

Toksyna botulinowa czyli popularny Botox to oczyszczone białko produkowane przez bakterię Clostridium botulinum. Podanie Toxyny domięśniowo blokuje odbieranie przez mięsień impulsów nerwowych powodując jego rozluźnienie, dzięki czemu uzyskujemy efekt wygładzenia zmarszczek. Ilości preparatu są minimalne dzięki czemu jego działanie ma charakter tylko miejscowy.

 Botox - czy zabieg jest bezpieczny i jak długo działa?

Stosowany na całym świecie od lat trzydziestych XX wieku Botox znalazł szerokie zastosowanie nie tylko w medycynie estetycznej, ale także w okulistyce, neurologii, i rehabilitacji. W medycynie estetycznej dawki stosowane przez dermatologów są minimalne oraz podawane jedynie miejscowo, to sprawia, że bardzo rzadko spotyka się z działaniami ubocznymi preparatu. Jednakże pacjent w trakcie konsultacji jest każdorazowo informowany o wszelkich możliwych powikłaniach, a ich wystąpienie zależy od indywidualnych osobniczych jego cech.

Efekt zabiegu toksyną botulinową utrzymuje się ok. 6 miesięcy. Zależy to jednak w dużym stopniu od grubości skóry oraz mięśniówki pacjenta. Doświadczony lekarz dobiera odpowiednią ilość preparatu. Co istotne, po każdej następnej injekcji rezultaty mogą być trwalsze.

Toksyna botulinowa - zabiegi w Klinice Primemedic

 Preparat toksyny botulinowej jest szeroko stosowany w usuwaniu:

  • zmarszczek między brwiami, kurzych łapek lub linii śmiechu,
  • poziomych linii na czole,
  • w wygładzaniu zmarszczek szyi oraz unoszeniu brwi,
  • innych: powieki dolnej, wokół ust, na brodzie i szyi.

W Dr Wolfinger Clinic (Primemedic) Kraków, stosujemy najlepszy i oryginalny Botox firmy Allergan. Jest to, z pewnością, najbardziej bezpieczny i najlepiej przebadany preparat toksyny botulinowej na rynku. Bez wątpienia, jest to istotne przy wyborze kliniki. Najlepsi specjaliści jak i również najwyższej jakości preparaty gwarantują bezpieczeństwo i komfort Pacjenta.

Botox dla Mężczyzn? Zapraszamy do Dr Wolfinger Clinic (Primemedic) Kraków!

Masz pytania? Interesuje cię ten zabieg? Zadzwoń! Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania  tel. 504438338 / 12 6603366

Modelowanie sylwetki - Liposukcja

X
Zadzwoń 504438338