ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66

Dermamelan – terapia przeciw przebarwieniom

Dermamelan  - terapia przeciw przebarwieniom od Mesoestetic

Rewolucyjna terapia przeciw przebarwieniom jest już dostępna w Dr Wolfinger Clinic! Dermamelan - terapia przeciw przebarwieniom od Mesoestetic to w pełni bezpieczny i skuteczny sposób na pozbycie się przebarwień i plam różnego pochodzenia. Na czym polega fenomen tego zabiegu?

cosmelan, dermamelan, dermamelan kraków, dermamelan- terapia przeciw przebarwieniom, dr Wolfinger


Dermamelan – na czym polega zabieg?

Zabieg ma działanie peelingujące i złuszczające naskórek, dodatkowo aktywując naturalne procesy odnowy naskórka. Rozprasza nagromadzenia melaniny w naskórku dzięki wykorzystaniu procesów hamujących  działanie tyrozynazy (enzymu kluczowego do produkcji melaniny). Po konsultacji, osoba wykonująca zabieg nakłada na skórę pacjenta specjalną maskę Dermamelan, którą po kilku godzinach zmywamy samodzielnie w domu, za pomocą wody. Przez następne dni, zgodnie z zaleceniami terapeuty samodzielnie używamy kremu zestawu Dermamelan. Po dwóch tygodniach, na kolejnej konsultacji, następuje ocena rezultatów i omówione zostają następne kroki. W większości przypadków efekt jest trwały, należy jednak pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji i nawykach – m.in. unikaniu ekspozycji na słońce.

Dermamelan – wskazania

Zabieg polecamy w szczególności osobom przebywającym długo na słońcu i w ciężkich warunkach atmosferycznych. Doskonale nada się do usuwania przebarwień o podłożu hormonalnym oraz przebarwień typu melasma; plam starczych, niewyrównanego kolorytu skóry, czy skóry łojotokowej. Doskonale wspomaga leczenie stanów zapalnych skóry i likwiduje płytkie zmarszczki.

Efekty zabiegu Dermamelan

Efekty to ujednolicony koloryt skóry, rozświetlona i odświeżona cera ze zwężonymi porami, zlikwidowanie przebarwień i intensywne nawilżenie skóry. Cera jest oczyszczona, pozbawiona stanów zapalnych, zaskórników i łojotoku. Dodatkowo skóra ma zapewnione działanie anti – age, dzięki stymulacji włókien kolagenowych i spłyceniu zmarszczek.

Co istotne, przed każdym zabiegiem Dermamelan od Mesoestetic niezbędna jest konsultacja z lekarzem specjalistą medycyny estetycznej, który omówi wskazania do zabiegu i indywidualnie dopasuje formę zabiegu oraz wykluczy ewentualne przeciwwskazania. Należą do nich między innymi świeża opalenizna, opryszczka oraz ciąża i karmienie piersią.

Zapraszamy na konsultacje!

 

 

 

Sprawdź

X
Zadzwoń 504438338