ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66

Zaffiro – Waterpeeling i Termolifting

Zaffiro -Waterpeeling i Termolifting

Zaffiro, zaffiro 25% znizki, termolifting Kraków, Zaffiro Kraków, waterpeeling kraków

Czym jest Zaffiro? To unikalny zabieg, łączący w sobie termolifting i peeling wodny. Zaffiro stanowi kolejną doskonałą alternatywę dla chirurgicznego liftingu! Zabieg zjednuje sobie fanów na całym świecie, a to za sprawą swojej małej inwazyjności i braku skutków ubocznych, przy spektakularnych efektach.

 

Jak działa Zaffiro?

Skórę w problematycznym miejscu poddajemy stymulacji odpowiednio dobranymi parametrami energii cieplnej za pomocą podczerwieni, która działa na głębokie warstwy skóry. Promieniowanie IR podgrzewa i podrażnia włókna kolagenowe, co stymuluje je do kurczenia się i pobudza fibroblasty – dzięki czemu powstają całkiem nowe włókna kolagenowe. Peeling wodny to silny strumień wody, który oprócz dogłębnego oczyszczania skóry odmładza ją, odżywia i nawilża za pomocą specjalnie dobranych składników aktywnych.  Metody te są bezbolesne i nieinwazyjne, a pierwsze efekty możesz zauważyć od razu po zabiegu! Regularne wykonywanie zabiegu Zaffiro pozwoli naturalnie odmłodzić Twoją skórę, nawilżyć ją, wygładzić i odżywić.

 

Wskazania do zabiegu przy użyciu Zaffiro

Zaffiro polecamy do ujędrnienia skóry, nawilżenia jej i odżywienia, szczególnie gdy jest zmęczona i wymaga regeneracji. Usuwa zmarszczki i likwiduje wiotkość skóry, zwiększając zawartość kolagenu. Doskonale poprawia owal twarzy, modeluje ramiona, uda i dekolt, a dodatkowo świetnie nadaje się do modelowania brzucha po ciąży. Pierwsze efekty cieszą oko od razu po zabiegu. Proces namnażania się kolagenu trwa jednak długo, więc na pełny efekt czeka się od trzech do sześciu miesięcy.

 

Zaffiro – warto wiedzieć

Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z lekarzem specjalistą medycyny estetycznej, który omówi przebieg zabiegu i wykluczy ewentualne przeciwwskazania. Należą do nich między innymi wszelkie stany ostre organizmu, ciąża i okres karmienia piersią, aktywne nowotwory, choroby autoimmunologiczne, rozrusznik serca, elektroniczne i metalowe implanty w ciele oraz przyjmowanie niektórych leków. Zabiegu nie powinniśmy również wykonywać bezpośrednio po przebyciu innych zabiegów medycyny estetycznej, m.in. po zastosowaniu wypełniaczy.

Zabieg trwa około pół godziny, czasem dłużej, w przypadku większej okolicy zabiegowej. Nie jest bolesny i nie wywołuje dyskomfortu, a jedynie naprzemienne uczucie ciepła i zimna w obszarze poddawanym stymulacji Zaffiro. Po zabiegu można wrócić od razu do wcześniejszej aktywności.

 

Zapraszamy na konsultacje!

 

Modelowanie sylwetki - Liposukcja

X
Zadzwoń 504438338