ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66
Zaffiro - przywróć skórze młodość!

Zaffiro - przywróć skórze młodość!

Zaffiro to technologia umożliwiająca odzyskanie młodego wyglądu,  jak również zatrzymanie oznak starzenia się skóry. Działanie termoliftingu powoduje nie tylko skracanie włókien kolagenowych , ale co najważniejsze, wzrost ilości fibroblastów.  Zaffiro zrewolucjonizowało rynek medycyny estetycznej i kosmetologii!!!
W Primemedic Kraków posiadamy najnowszą generację tego urządzenia!


Z biegiem lat nasz organizm traci naturalną zdolność produkcji kolagenu. Utrata jędrności i elastyczności skóry, z roku na rok jest coraz bardziej zauważalna. Powstające zmarszczki przypominają o upływającym czasie.. Medycyna estetyczna i kosmetologia dają nam wiele rozwiązań, aby w sposób naturalny, zatrzymać oznaki starzenia się skóry.

W naszej klinice medycyny i medycyny estetycznej, jednym z takich rozwiązań jest zabieg Zaffiro.

 

Efekty zabiegu Zaffiro:

Efekty zabiegu zauważymy natychmiast po jego zakończeniu.

 • odmłodzenie skóry
 • rozświetlenie
 • efekt liftingu
 • zmniejszenie widoczności zmarszczek
 • poprawa owalu twarzy
 • odżywienie skóry
 • efekt uniesienia i napięcia skóry twarzy i ciała

 

 

Zalety zabiegu Zaffiro:

 • bezinwazyjny
 • bezbolesny
 • brak skutków ubocznych
 • komfortowy i przyjemny
 • dla osób ze skóra naczynkową
 • dla osób ze skórą wrażliwą
 • zabieg na twarz i ciało
 • bez okresu rekonwalescencji

 

Jaki jest czas rekonwalescencji po zabiegu Zaffiro?

Zabieg cechuje brak okresu rekonwalescencji. Praktycznie po wyjściu z gabinetu medycyny estetycznej można wrócić do codziennych zajęć.

 

 

Jak wygląda zabieg Zaffiro?

Zabieg Zaffiro wykonuje wyłącznie przeszkolony i wykwalifikowany personel.

Procedurę możemy podzielić na dwa etapy:

I etap:

Peeling wodny (Waterpeeling).

Złuszczamy skórę dzięki silnemu strumieniowi wody. Po peelingu wodnym jest ona oczyszczona, gładka, nawilżona i pełna blasku. Co najważniejsze, skóra jest również idealnie przygotowana do kolejnego etapu zabiegu. Wzmacnia efekt termoliftingu. Peeling można stosować jako samodzielny zabieg

II etap:

Termolifting

Dzięki  działaniu światła podczerwonego rozgrzewamy głębokie warstwy skóry. Stymuluje to skracanie włókien kolagenowych co powoduje, że skóra staje się napięta i jędrna. Efekt zabiegu, czyli młodszy wygląd, zauważymy natychmiast po jego wykonaniu. Aby utrzymać długotrwały efekt najlepiej zrobić serię 4 zabiegów w odstępie 30 dni. Utrwali i zintensyfikuje to efekty działania Zaffiro.

Termolifting Zaffiro ma również  działanie długofalowe.. Za pomocą badań histopatologicznych materiałów tkankowych, pobranych od osób poddanych zabiegowi, udowodniono wzrost ilości fibroblastów. Potwierdza to stymulację i toczący się proces rewitalizacji skóry. Oznacza to tyle, że natychmiastowy efekt pozabiegowy nie jest jedynym rezultatem działania światła podczerwonego.

Fibroblasty uczestniczą w syntezie kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego, które  tworzą swoistego rodzaju „rusztowanie” dla naszej skóry, aby była jędrna i elastyczna.  Upływający czas obniża aktywność fibroblastów i tutaj do akcji wkracza  Zaffiro. Stymuluje komórki skóry do wzrostu co jest naturalnym procesem obrony przed starzeniem.

 

Każdy zabieg niesie za sobą różnego rodzaju ryzyko, jednak Zaffiro to jedno z nielicznych urządzeń, które działa bezinwazyjnie.  Moc działania światła podczerwonego jest dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zabieg nie powoduje poparzeń, jest również bezbolesny. Odczucie ciepła jest jak najbardziej normalnym zjawiskiem.

Ogromna zaletą Zaffiro jest to, iż praktycznie prosto z fotela zabiegowego możemy wrócić do normalnych czynności. Dlatego też zaliczamy go do zabiegów bankietowych.

Bardo ważne jest też to, że zabieg peelingu wodnego oraz termoliftingu możemy wykonywać cały rok, zarówno przed ekspozycją na słońce czy mróz, jak i również przed nałożeniem makijażu.

 

Reasumując, Zaffiro to zabieg idealny ponieważ jest dla każdego i na każdą okazję.

Zarezerwuj wizytę:  504438338 / 126603366 / rejestracja@drwolfingerclinic.pl

 

 

 

 

read more

Sprawdź

X
Zadzwoń 504438338