ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66

HIEMT modelowanie ciała

HIEMT - High-Intensity Electromagnetic Muscle Trainer Technology

HIEMT modelowanie ciała

hiEMT, hiemt kraków, elektrostymulacja kraków, dr Wolfinger Clinic Kraków, dr Marcin Wolfinger

Zabieg HIEMT cieszy się obecnie rosnącą popularnością – nie bez powodu! Ta innowacyjna metoda pozwala w szybki i bezbolesny sposób wymodelować ciało, pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, a nawet wspomóc leczenie bólu kręgosłupa! Na czym polega HIEMT modelowanie ciała (a dokładnie High Intensity Electromagnetic Muscle Trainer)?

 

HIEMT modelowanie ciała – zasada działania:

 

Urządzenie zabiegowe podłączone do wybranych obszarów ciała pacjenta powoduje skurcze mięśni. W trakcie kilkunastominutowego zabiegu efekt jest podobny do wykonania około dwudziestu tysięcy brzuszków lub przysiadów! Technologia wywołuje skurcze i rozkurcze mięśni, wywołując efekt bardzo mocnego treningu. W konsekwencji tworzą się nowe włókna mięśniowe i równocześnie rozbijane są komórki tłuszczowe. Zakres częstotliwości dla fali HIEMT nie pozwala na relaks włókien mięśniowych pomiędzy skurczami. Elektromagnetyczna stymulacja mięśni jest w pełni bezpieczna i bezbolesna, a efekty cieszą oko już po pierwszym zabiegu!

 

HIEMT – wskazania i przeciwwskazania

 

Wskazanie do zabiegu to przede wszystkim spadek jędrności i zbędna tkanka tłuszczowa w miejscach takich jak uda, brzuch, czy pośladki. Zabieg najlepiej zadziała u osób, których BMI mieści się w granicach normy – jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie reagują wystarczająco szybko na dietę i ćwiczenia fizyczne, jednak nie posiadają większych ilości tkanki tłuszczowej.  Urządzenie doskonale odbudowuje mięśnie, dlatego znajdzie zastosowanie również w przewlekłych problemach bólowych odcinka lędźwiowo – krzyżowego kręgosłupa, lub innych w schorzeniach związanych z osłabieniem mięśni. Do zabiegu nie mogą przystępować osoby posiadające rozrusznik serca, kobiety w ciąży i karmiące piersią, osoby z zaburzeniami krzepnięcia i nowotworami oraz ze wszelkimi stanami ostrymi organizmu.

Jak wygląda przygotowanie do zabiegu HIEMT modelowanie ciała?

Jak przed każdym zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej niezbędna jest konsultacja specjalistyczna. Lekarz medycyny estetycznej wykluczy ewentualne przeciwwskazania i omówi wskazania do zabiegu HIEMT modelowanie ciała. Na konsultacji oszacowana zostanie również ilość zabiegów w serii.
Zapraszamy na konsultacje i zabiegi!

Polecamy również zabiegi: Lipoliza laserowa, LipoCel HIFU, Endolift, Karboksyterapia

 

 

 

.

Modelowanie sylwetki - Liposukcja

X
Zadzwoń 504438338