ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66

LipoCel HIFU - usuwanie tkanki tłuszczowej

Lipocel - najnowoczesniejsza metoda usuwania tłuszczu metodą HIFU

LipoCel HIFU - usuwanie tkanki tłuszczowej. Lipocel jest nowoczesnym i bardzo skutecznym systemem usuwania tłuszczu metodą HIFU. Czym jest ta metoda? Jak działa Lipocel i jakie są jego efekty? Jeżeli chcesz poznać odpowiedzi na te i inne pytania - zapraszamy do lektury!

Na czym polega metoda HIFU?

Technologia HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) nazywana jest bezinwazyjnym liftingiem. Dlaczego? Ponieważ jest to zabieg przeprowadzony z wykorzystaniem zogniskowanej fali ultradźwiękowej. W medycynie estetycznej stosuje się faę o głębokości przenikania od 1,5 do 13 mm. W centrum koncentracji fal generuje się termiczny i mechaniczny efekt, który powoduje obkurczanie włókiem kolagenowych i przerwanie błon komórek tłuszczowych.

LipoCel HIFU - czym jest?

Lipocel to system, wykorzystujący technologię HIFU do nieinwazyjnego modelowania sylwetki. Dodatkowo urządzenie posiada system do schładzania powierzchni głowicy zabiegowej, co znacząco zmniejsza nieprzyjemne odczucia bólowe podczas zabiegu, mimo jego głębokiego działania. Energię ultradźwięków dostarczamy bezpośrednio w głębokie warstwy tłuszczu, bez uszkadzania tkanek obwodowych. Urządzenie trwale i bezinwazyjnie usuwa komórki tłuszczowe i modeluje sylwetkę.

Efekty zabiegów przy użyciu metody Lipocel

Zabieg jest nieinwazyjny, a jego efekty widoczne są od razu. Doskonale sprawdza się zarówno przy poprawie wyglądu skóry twarzy, jak i przy ujędrnieniu skóry pośladków, ud, brzucha, boczków, biustu i ramion. Skóra po zabiegu wygląda naturalnie, jest odmłodzona i ujędrniona bez skutków ubocznych! Największe zalety Lipocelu to jego bezinwazyjność – ciało po zabiegu nie musi przechodzić okresu rekonwalescencji, tak jak po zabiegach chirurgii plastycznej. Zamierzone efekty można niestety osiągnąć tylko u osób w odpowiednim przedziale wiekowym i z odpowiednią masą ciała– zabieg może nie zadziałać u osób zbyt szczupłych, zbyt otyłych, osób przed 30 rokiem życia i u osób po 50 roku życia. Na zabieg kwalifikuje lekarz specjalista medycyny estetycznej, dlatego niezwykle ważne jest przebycie konsultacji przed zabiegiem LipoCel HIFU - usuwanie tkanki tłuszczowej.

 

 

 

 

Trzy głębokości - trzy kardridże

 

Zapraszamy na konsultację specjalistyczną!

W dr Wolfinger Clinic Kraków polecamy terapie łączone LipoCel HIFU - usuwanie tkanki tłuszczowej wraz z Hiemt lub osoczem bogatopłytkowym.

Modelowanie sylwetki - Liposukcja

X
Zadzwoń 504438338