ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66

Lipocel - HIFU - usuwanie tkanki tłuszczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej dotyka zarówno kobiety jak i mężczyzn. Medycyna estetyczna prooponuje wiele rozwiązań aby pozbyć się ptego problemu. Jednym z najbardziej skutecznych jest Lipocel - HIFU - usuwanie tkanki tłuszczowej.

Co to za zabieg?

LIPOcel , czyli system do nieinwazyjnego modelowania sylwetki  to technologia, która ma na celu dostarczanie energii o wysokim natężeniu. Skupiona energia ultradźwięków (HIFU) dociera głęboko pod skórę w celu niszczenia komórek tłuszczowych. Jest ona stosowana do kształtowania brzucha, ramion, ud, czy boczków.

Jak działa?

 LIPOcel zawiera układ chłodzenia, który zmniejsza temperaturę powierzchni rękojeści. Ta niższa temperatura minimalizuje ból w obszarach naskórka i nerwów. Technologia HIFU poprawia wiotkość skóry i daje gładki wygląd po zabiegu.

LIPOcel™ wykorzystuje technologię HIFU (High-Intensity Focused Ultrasound), dzięki czemu energia ultradźwięków dostarczana jest precyzyjnie do podskórnych warstw tłuszczu, nie uszkadzając tkanek obwodowych.

Trzy głębokości - trzy kardridże

Dlaczego warto wybrać system HIFU LIPOcel ?

Urządzenie trwale, bezinwazyjnie, bezboleśnie i skutecznie usuwa komórki tłuszczowe. Modeluje sylwetkę za pomocą fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu (HIFU).

Dla kogo Lipocel - HIFU - usuwanie tkanki tłuszczowej?

Technologia HIFU nie nadaje się dla wszystkich, nie powinno się go stosować u osób o zbyt małej lub zbyt dużej masie ciała. Zabieg ten nie daje również założonego efektu u osób młodych, czy w zbyt zaawansowanym wieku. Trzeba być świadomym, że nie każda osoba kwalifikuje się do zabiegu technologią HIFU.  W związku z tym, bardzo ważna jest ocena stanu pacjenta przez wykwalifikowanego lekarza. Młode osoby w ogóle nie potrzebują HIFU, a u osób starszych, z mocno opadającą skórą, osiągnięcie oczekiwanego efektu nie będzie możliwe. Na zabieg idealnie kwalifikują się mężczyźni i kobiety w wieku 35-50 lat.

Terapia Hifu idealnie sprawdzi się w terapiach łączonych z laseroterapią Fotona czy osoczem bogatopłytkowym.

W dr Wolfinger Clinic Kraków, to jeden z najczęściej wybieranych i najskuteczniejszych zabiegów wyszczuplających i modelujących ciało. 

Masz pytania? Chcesz zapisać się na zabieg? Zadzwoń:  tel. 504438338 / 12 6603366

Modelowanie sylwetki - Liposukcja

X
Zadzwoń 504438338