ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66

W naszej klinice niezwykle cieszącym się zabiegiem jest usuwanie tkanki tłuszczowej za pomocą technologii Lipocel HIFU.

LIPOcel , czyli system do nieinwazyjnego modelowania sylwetki  to technologia, która ma na celu dostarczanie energii o wysokim natężeniu skupionej ultradźwięków (HIFU) głęboko pod skórą w celu niszczenia komórek tłuszczowych i jest stosowana do kształtowania brzucha, ramion, ud, czy boczków.

LIPOcel zawiera układ chłodzenia, który zmniejsza temperaturę powierzchni rękojeści. Ta niższa temperatura ma na celu zminimalizowanie bólu pacjenta w obszarach naskórka i nerwów, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej energii w podskórnej warstwie tłuszczu.technologia HIFU poprawia wiotkość skóry i daje gładki wynik po zabiegu.

Trzy głębokości - trzy kardridże

 

 

Dlaczego warto wybrać system HIFU LIPOcel ?

Urządzenie trwale, bezinwazyjnie, bezboleśnie i skutecznie usuwa komórki tłuszczowe i modeluje sylwetkę za pomocą fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu (HIFU).

Dla kogo?

Technologia HIFU nie nadaje się dla wszystkich, nie powinno się go stosować u osób o zbyt małej lub zbyt dużej masie ciała. Zabieg ten nie daje również założonego efektu u osób młodych, czy w zbyt zaawansowanym wieku. Trzeba być świadomym, że nie każda osoba kwalifikuje się do zabiegu technologią HIFU, dlatego bardzo ważna jest ocena stanu pacjenta przez wykwalifikowanego lekarza. Młode osoby w ogóle nie potrzebują HIFU, a u osób starszych, z mocno opadającą skórą, osiągnięcie oczekiwanego efektu nie będzie możliwe. Na zabieg idealnie kwalifikują się mężczyźni i kobiety w wieku 35-50 lat.

W naszej Klinice to jeden z najczęściej wybieranych i najskuteczniejszych zabiegów wyszczuplających i modelujących ciało.

Poza technologią HIFU Lipocel wykorzystujemy także inne metody, jak na przykład lipotransfer - czyli przeszczep tkanki tłuszczowej, dzięki któremu oprócz efektów odchudzenia sylwetki można uzyskać efekt odmłodzenia i wymodelowania sylwetki.  Więcej informacji na temat lipotransferu TU.

Masz pytania? Chcesz zapisać się na zabieg? Zadzwoń:  tel. 504438338 / 12 6603366

Modelowanie sylwetki - Liposukcja

X
Zadzwoń 504438338