ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66

Lipotrasnsfer K-68

Lipotransfer K-68, lipotransfer Kraków, lipolifting Kraków, przeczczep tlkanki tłuszczowej Kraków, dr Wolfinger Clinic Kraków

Tkanka tłuszczowa Twoim sprzymierzeńcem w walce o piękny wygląd i dobre samopoczucie? Nowoczesna medycyna estetyczna oferuje przeszczep tkanki tłuszczowej, z partii ciała gdzie znajduje się go więcej, w miejsca gdzie jest to wymagane. Co istotne, ponieważ jest to naturalny, autologiczny preparat, dlatego jest idealnie tolerowany przez nasz organizm. Pozbyć się tłuszczyku z jednej partii ciała i jednocześnie odmłodzić lub wymodelować inną? Czemu nie! Zapraszamy do Dr Wolfinger Clinic Kraków za Lipotransfer K-68!

Lipotransfer K-68 :

Lipotransfer K-68 to najnowsza, bezpieczna i mało inwazyjna metoda lipofillingu w medycynie estetycznej. Innowacyjność zabiegu K-68 polega na połączeniu medycyny regeneracyjnej i wolumetrii. Tłuszcz pacjenta, jest najbezpieczniejszym, w 100% naturalnym materiałem. Niezwykle prosta, skuteczna technologia MICRO&NANO FAT by dr Mario Goisis zdobyła uznanie dzięki swojej skuteczności i jest wykorzystywana na całym świecie.

Efekty zabiegu

Lipotransfer K-68 to zabieg, którego pierwsze efekty zauważymy po ok 3 miesiącach. Preparat uzyskany z tkanki tłuszczowej Pacjenta powoduje:

  • odżywienie skóry,
  • rozświetlenie,
  • rewitalizację
  • napięcie i wygładzenie

Jak wygląda zabieg Lipotransfer K-68?

Lekarz pobiera z okolicy biodra niewielką ilości tkanki tłuszczowej za pomocą specjalnej kaniuli opatentowanej przez twórcę metody dr Mario Gosisa. Pobrany materiał następnie płuczemy i filtrujemy w specjalnym systemie filtrów, aby usunąć z niego krew oraz płyn znieczulający, które mogłyby wpłynąć na finalny efekt zabiegu. Część pobranego tłuszczu przetwarzana jest w celu uzyskania Nano Fat tłuszczu, w którym komórki tłuszczowe są niszczone, a komórki macierzyste są uwalniane. Taki preparat podawany jest tuż pod powierzchnię skóry.

Pozostałą część pobranego tłuszczu(Micro Fat) wykorzystujemy w wolumetrii. Jest to najlepszy i najbezpieczniejszy możliwy wypełniacz, gdyż jest to materiał autologiczny.

 Przy jego pomocy można:

  • zmniejszyć bruzdy nosowo-wargowe,
  • zredukować oznaki zmęczenia w okolicy oczu,
  • wymodelować usta i brodę,
  • poprawić kontur nosa,
  •  zrewitalizować dłonie,
  • odmłodzić okolicę szyi i dekoltu.

W czasie zaledwie jednego zabiegu można przeprowadzić wolumetrię całej twarzy. Specjalnie zaprojektowany system zapewnia szybki przebieg całej procedury zabiegowej.

Zalety zabiegu lipotransfer K-68

Najważniejsze są efekty - naturalny wygląd, brak niekorzystnego efektu hiperkorekcji czyli przerysowania. Zabieg K-68 został tak zoptymalizowany, aby chronić komórki tłuszczowe i komórki macierzyste przed ich uszkodzeniem. Dzięki temu, jakość i potencjał regeneracyjny użytego podczas zabiegu materiału, są nieporównywalne z innymi metodami. Zabieg nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania, oraz nie wyklucza z życia zawodowego, ponieważ już następnego dnia po wykonaniu procedury można powrócić do normalnej aktywności.

Odpowiednie wykorzystanie obu typów tłuszczu (Mico i Nano Fat) pozwala uzyskać spektakularne rezultaty już po jednym zabiegu, a jego efekty są niezwykle trwałe i utrzymują się przez lata.

 

Bezpieczeństwo:

W  Dr Wolfinger Clinic Kraków zabieg lipotranferu przeprowadza wyłącznie doświadczony lekarz medycyny estetycznej. Przede wszystkim, zachowujemy najwyższe standardy i przestrzegamy wszystkich protokołów zabiegowych. W związku z tym, Pacjent jest bezpieczny i pozostaje pod opieką doświadczonego personelu przez cały czas trwania zabiegu.

Sprawdź

X
Zadzwoń 504438338