ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66

Nici liftingujące Barb 4d

Nici liftingujące to jedna z popularniejszych alternatyw dla tradycyjnego liftingu chirurgicznego. W porównaniu z zabiegiem przy użyciu skalpela, nici liftingujące są dużo mniej inwazyjne i pozwalają praktycznie natychmiastowo po zabiegu wrócić do codziennych zajęć. Jednym z popularniejszych wyborów naszych pacjentek są nici liftingujące Barb4b – innowacyjny zabieg, który cechuje się jeszcze większą skutecznością, niż tradycyjne nici PDO. 

Nici liftingujące Barb 4d - na czym to polega?

W porównaniu do tradycyjnych nici PDO, te są grubsze, więc efekt bezinwazyjnego liftigu jest dużo bardziej widoczny. Mają również system mikroskopijnych haczyków, rozłożonych gęsto wokół nici, w dwóch kierunkach, co również maksymalizuje efekt. Po zabiegu nici rozpuszczają się samoistnie, pobudzając produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. W wyniku ich działania skóra rozjaśnia się, znikają drobne blizny, przebarwienia i niewielkie zmarszczki.

 

Jak wygląda zabieg?

Przy pomocy cienkich igieł nici wprowadzane sa w głąb skóry, zgodnie z jej naturalnym kształtem. Haczyki przeczepiają się do tkanek od środka, unosząc je i napinając. Odpowiednio podane układają się w mikroskopijne "rusztowanie", podtrzymując tkanki i dając efekt liftingu.

 

Dla kogo Nici liftingujące Barb 4d?

Zabieg polecany jest paniom i panom po 30 roku życia. Nici Barb 4D są niezwykle skuteczne w walce z płytkimi zmarszczkami i bruzdami (m.in. zmarszczki nosowo - wargowe, zmarszczki w okół oczu, "kurze łapki"), eliminują blizny i poprawiają koloryt skóry. Wymodelują linię żuchwy i luźną skórę na policzkach, poprawią wygląd dłoni i dekoltu. Ich działanie widoczne jest od razu po zabiegu, a efekt utrzymuje się przez około 2 lata. Są uznawane za najbezpieczniejszą i najbardziej trwałą wersję "soft liftingu". Nie są wyczuwalne pod skórą, są w pełni bezpieczne i przyjazne dla organizmu.

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem niesbędna jest konsultacja, na której lekarz specjalista medycyny estetycznej wyeliminuje przeciwwskazania. Są to między innymi ciąża i okres karmienia, przyjmowanie niektórych leków, ogólny stan ostry organizmu i uczulenie na składniki preparatu. Sam zabieg trwa około godziny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Zapraszamy na konsultacje!

Modelowanie sylwetki - Liposukcja

X
Zadzwoń 504438338