ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66

Radiforekwencja mikroigłowa

RF mikroigłowa (Radiofrekwencja mikroigłowa)

Radiofrekwencja mikroigłowa, RF mikroigłowa kraków, dr Wolfinger Clinic Kraków, dr Marcin Wolfinger

Radiofrekwencja mikroigłowa to innowacyjny zabieg, łączący w sobie bezpieczeństwo i niezwykłą skuteczność. Jest to jedna z popularniejszych metod tak zwanego „bezinwazyjnego liftingu”, działająca zarówno na płytkie, jak i na głębokie warstwy skóry.

Radiofrekwencja mikroigłowa – na czym to polega?

Zabieg to połączenie mezoterapii z radiofrekwencją. Kontrolowane nagrzewanie tkanek powoduje mikrouszkodzenie tkanki skórnej, a to z kolei gwałtownie stymuluje jej regenerację i powstawanie nowej tkanki. Radiofrekwencja mikroigłowa powoduje  tworzenie się nowych włókien kolagenowych i elastyny.

Skóra natychmiast staje się bardziej ujędrniona i napięta, zmarszczki spłycają się, poprawia się owal twarzy i koloryt skóry. Przede wszystkim jednak zabieg doskonale wypełnia ubytki w skórze, takie jak blizny czy rozstępy. Jest w pełni bezpieczny, nie ma ryzyka poparzenia lub uszkodzenia skóry, ponieważ temperatura i głębokość nakłuwania jest całkowicie kontrolowana.

Jak wygląda zabieg radiofrekwencji mikroigłowej?

Zabieg wykonywany jest za pomocą głowicy wyposażonej w sterylne mikroigły, która dodatkowo emituje promieniowanie elektromagnetyczne. Igły wprowadzane są do skóry na zamierzoną głębokość (która waha się między 0,5 mm do 3,5 mm), gdzie emitowana jest odpowiednia dawka promieniowania, nagrzewająca tkanki.

Radiofrekwencja mikroigłowa  - wskazania do zabiegu

Przede wszystkim polecamy tę metodę do likwidacji blizn i rozstępów - radiofrekwencja mikroigłowa zdecydowanie wyróżnia się skutecznością wśród innych zabiegów, ze szczególnym uwzględnieniem blizn potrądzikowych. RF uelastycznia wiotką skórę na twarzy, szyi oraz dekolcie, spłyca zmarszczki, również w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo liftinguje i koryguje owal twarzy. Poprawia zwiotczałą skórę w dowolnym miejscu na ciele – na pośladkach, udach, brzuchu, czy ramionach. Doskonale sprawdza się również w leczeniu nadpotliwości. Zastosowań jest jednak o wiele więcej, a efekty widoczne są od razu po zabiegu!

Zapraszamy na konsultacje przed zabiegiem w celu wykluczenia przeciwwskazań (są to m.in. ciąża, rozrusznik serca, zaburzenia krzepnięcia i wszelkie stany ostre organizmu) i omówieniu wskazań do zabiegu!

Terapie łączone:

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej możemy łączyć z iniekcją toksyny botulinowej, osoczem bogatopłytkowym czy kwasem hialuronowym. Należy pamiętać, iż zabieg można wykonać podczas jednej wizyty. Ważne jest jednak to, aby RF był pierwszym zabiegiem podczas procedury łączonej.

Modelowanie sylwetki - Liposukcja

X
Zadzwoń 504438338