ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66

Stymulatory tkankowe to gama preparatów do iniekcji, których działanie w dużej mierze polega na odbudowie struktury skóry, poprzez stymulację wytwarzania kolagenu i elastyny.

Mimo iż, preparatów stymulujących na rynku pojawia się coraz więcej, nie należy mylnie twierdzić że wszystkie mają ten sam mechanizm działania. Wręcz przeciwnie. Każdy z nich zadziała lepiej na dany “problem” skórny.

Do grupy stymulatorów tkankowych zaliczamy preparaty na bazie hydroksyapatytu wapnia, kolagenu, aminokwasów czy kwasu L-polimlekowego,jakna przykład Linerase, Crystalys, czy Sunekos.

LINERASE

Stymulatory tkankowe to rewelacyjne rozwiazanie. W Primemedic Kraków stosujemy kilka preparatów zaliczanych do tej grupy. Pierwszym, który krótko przedstawimy jest LINERASE. Jest to preparat działający bardzo silnie regenerująco, odbudowująco na skórę. Przywraca skórze gęstość i napięcie. Idealnie sprawdza się także w walce z bliznami, różnego rodzaju jak i rozstępami. W tych dwóch ostatnich przypadkach można łączyć go z innymi zabiegami HI-TECH, które spotęgują efekt. Ponadto, w tym preparacie wyeliminowano możliwość reakcji alergicznej. Produkt jest biokompatybilny i nieimmunogenny! Preparat ten sprawdza się u osób już po 25 roku życia jako ochrona przed nadmiernym procesem starzenia się skóry, jak i u osób starszych – stymuluje skórę do polepszenia jej jakości i wyglądu.

stymulatory tkankowe kraków primemedic linerase

stymulatory tkankowe kraków primemedic linerase

CRYSTALYS

Produkt bazujący na hydroksyapatycie wapnia. Ma on działanie wypełniające, ale także stymulujące do produkcji kolagenu. Efekt uzyskany podczas takiego zabiegu to widoczny efekt wolumetrii twarzy jak i stymulacja skóry. Ten preparat świetnie sprawdzi się zabiegach delikatnie wolumetrycznych oraz wypełniających ubytki w dłoniach. Zabieg nadaje się dla osób starszych z opadającym owalem twarzy, chcących zadziałać wypełniająco i stymulująco. U osób młodych, w przypadku chęci zarysowania kości jarzmowych czy wypełnienia obszaru dłoni. Produkt oprócz wypełnienia, tworzy siateczkę w skórze, wokół której wzmożona jest produkcja kolagenu. Zazwyczaj zabieg jest jednorazowy, w przeciwieństwie do innych stymulatorów.

SUNEKOS

Preparat z opatentowanym składem łączącym w sobie aminokwasy oraz kwas hialuronowy. Dzięki patentowi, jest to jedyny na rynku taki produkt, łączący zalety kwasu hialuronowego jak i aminokwasów, które stymulują fibroblasty. Preparat bardzo silnie działa na okolice oczu, rozjaśnia ją i niweluje cienie. Efekty po zabiegu widoczne są po około 10-14 dniach. Preparat  należy wstrzykiwać w serii specjalnie dobranej do klienta. Należy także ją powtarzać 2 razy do roku.

Stymulatory tkankowe

Polecamy zabiegi z wykorzystaniem preparatów należących do stymulatorów tkankowych, ponieważ są one bardzo pomocne i efektywne w zwalczaniu różnych defektów skórnych jak i również w zapobieganiu starzenia. Stymulatory tkankowe działają silniej niż mezoterapia igłowa, jednak to czy nasza skóra potrzebuje stymulatora czy klasycznej mezoterapii powinien określić specjalista wykonujący te zabiegi. Często jest też tak, że w serii łączy się te dwa rodzaje produktów, aby zadziałać kompleksowo na skórę.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń: 504438338 / 12 6603366

źródła pomocnicze: salvemedica.pl

Modelowanie sylwetki - Liposukcja

X
Zadzwoń 504438338