ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66
Regeneracja skóry – Sunekos, Jalupro, Neauvia

Regeneracja skóry – Sunekos, Jalupro, Neauvia

Aminikwasowa terapia zastępcza. Regeneracja skóry to podstawa pięknego, zdrowego wyglądu – nasza skóra przez 24 godziny na dobę jest poddawana szkodliwym czynnikom zewnętrznym, takim jak klimatyzacja, promieniowanie UV, mróz, czy zanieczyszczenie powietrza. Zniszczona, przesuszona tkanka, podatna na mikrouszkodzenia, traci jędrność i nawilżenie, w związku z tym szybciej się starzeje. Jedną z popularniejszych metod regeneracji jest aminokwasowa terapia zastępcza.

Aminokwasowa terapia zastępcza – na czym to polega?

Nasz organizm zbudowany jest z białek, a białka łączą się w aminokwasy. Ich podanie w głąb skóry powoduje szybkie odbudowanie jej struktury, poprzez stymulacje wytwarzania nowych włókien kolagenowych i elastyny. Specjalne preparaty podajemy techniką mezoterapii. Mezoterapia to  wprowadzenie, bezpośrednio pod skórę, cieńką igłą, substancji odżywczych. W dr Wolfinger Clinic Kraków zabieg przeprowadzamy  sprawdzonymi preparatami, takimi jak Sunekos, Jalupro, czy Neauvia Hydrodeluxe. Są to produkty przyjazne dla skóry, zawierające kwas hialuronowy i bogate stężenie aminokwasów. Zapewniają naturalny, zdrowy wygląd, poprawę napięcia skóry, rewitalizację i redukcję zmarszczek. Po zabiegu wzrasta również produkcja kolagenu.

Terapię aminokwasami przeprowadzamy w każdym miejscu na ciele. Jest bezpieczna i niezwykle skuteczna!

Aminokwasowa terapia zastępcza – preparat Sunekos

Ten znany i lubiany preparat łączy w sobie aminokwasy oraz kwas hialuronowy, które stymulują fibroblasty. Polecamy szczególnie na okolice oczu, szybko regenerując tę okolicę i niwelując cienie. Efekty zabiegu przy użyciu preparatu Sunekos widoczne są po około 2 tygodniach. Ilość zabiegów w serii dobierana jest indywidualnie do klienta i należy ją powtarzać 2 razy do roku.

Aminokwasowa terapia zastępcza – preparat Jalupro

Jalupro to gwarancja głębokiego nawilżenia i rewitalizacji – koktajl aminokwasów i kwasu hialuronowego dogłębnie nawilża skórę. Jest to także doskonały sposób na regenerację, zwłaszcza po inwazyjnych terapiach lub długotrwałej ekspozycji na szkodliwe czynniki zewnętrzne, np. mróz, czy intensywne słońce.

Aminokwasowa terapia zastępcza – Neauvia Hydrodeluxe

Preparat łączy w sobie najczystszą na rynku formę kwasu hialuronowego, hydroksyapatyt wapnia oraz aminokwasy (glicynę i L-prolinę). Dzięki nim natychmiastowo stymuluje nowe włókna kolagenowe, efekt jest długotrwały, a skóra pięknie nawilżona i ujędrniona. Godne uwagi jest również to, że zabieg spłyca zmarszczki i poprawia koloryt skóry. Z pewnością, Neauvia Hydrodeluxe to gwarancja szybkiej i głębokiej regeneracji skóry. Efekty są widoczne zaraz po wyjściu z gabinetu!

Regeneracja skóry – Sunekos, Jalupro, Neauvia

Bezsprzecznie, rewitalizacja i regeneracja skóry to najlepsze metody, aby zatrzymać efekty starzenia się skóry.  Ponieważ są to zabiegi bezpieczne, i co najważniejsze skuteczne, dlatego polecamy je każdemu.

Zapraszamy na konsultacje!

read more

Modelowanie sylwetki - Liposukcja

X
Zadzwoń 504438338