ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 11:00-19:00 504438338 / 12 6603366

Regularne wykonywanie żmudnych ćwiczeń, rygorystyczna dieta, a efektów modelowania sylwetki nadal nie widać? To znak, że należy przeanalizować inne możliwości. Naprzeciw potrzebom osób, które pragną zrzucić zbędne kilogramy oraz wyglądać atrakcyjnie, wychodzi medycyna estetyczna. 

W naszej klinice oferujemy kilka metod modelowania sylwetki. Poniżej prezentujemy kilka z nich:

Endolifting

Laser przebudowuje zarówno głębokie jak i powierzchniowe warstwy skóry, a efekt ujędrnienia i napięcia widoczny jest natychmiast. W ciągu kilku kolejnych miesięcy, na skutek wzmożonej pracy fibroblastów efekty zabiegu intensyfikują się i są trwałe. Komórki tłuszczowe są usuwane z organizmu, podczas naturalnego procesu metabolicznego.
Endolift nie wymaga ani specjalnego przygotowania, ani uprzedniego znieczulenia, a użycie bardzo cienkich mikro optycznych fibr FTF sprawia, że ich wprowadzenie jest praktycznie niewyczuwalne przez pacjenta, gdyż nie wymaga wykonywania nacięć w skórze. Dzięki temu procedura jest bezpieczna i minimalnie inwazyjna.

Lipocel HIFU

LIPOcel , czyli system do nieinwazyjnego modelowania sylwetki to technologia, która ma na celu dostarczanie energii o wysokim natężeniu skupionej ultradźwięków (HIFU) głęboko pod skórą w celu niszczenia komórek tłuszczowych i jest stosowana do kształtowania brzucha, ramion, ud, czy boczków.
LIPOcel zawiera układ chłodzenia, który zmniejsza temperaturę powierzchni rękojeści. Ta niższa temperatura ma na celu zminimalizowanie bólu pacjenta w obszarach naskórka i nerwów, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej energii w podskórnej warstwie tłuszczu.technologia HIFU poprawia wiotkość skóry i daje gładki wynik po zabiegu.
Lipoliza iniekcyjna
Lipoliza iniekcyjna nazywana jest także intralipoterapią. Zabieg polega na podaniu specjalistycznego preparatu Aqualyx (za pomocą iniekcji) do tkanki tłuszczowej. Dzięki niemu komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi i tak samo, jak w przypadku kriolipolizy, są wydalane z organizmu wraz z naturalnymi procesami.

Karboksyterapia i redukcja tkanki tłuszczowej

Terapia z zastosowaniem dwutlenku węgla jest popularna w medycynie estetycznej od wielu lat. Jest niezwykle bezpieczna i nie ingeruje mocno w organizm Pacjenta. Dodatkowym atutem karboksyterpaii jest fakt, że można ją łączyć z innymi metodami np. z mezoterapią z osoczem bogatopłykowym. Wprowadzenie dwutlenku węgla pod skórę (za pomocą cienkiej igły) sprawia, że część CO2 zamienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Najlepsze i najtrwalsze rezultaty daje przeprowadzenie kilku zabiegów w serii.

Lipotransfer

Lipotransfer inaczej lipofilling to naturalna metoda modelowania sylwetki, wypełniania ubytków tkankowych oraz redukcji oznak starzenia za pomocą autologicznego przeszczepu tkanki tłuszczowej.
Własny tłuszcz pacjenta jest jednym z najlepszych i najbezpieczniejszych materiałów wykorzystywanych do modelowania ciała oraz wypełniania ubytków. Ponadto, uzyskany w wyniku obróbki koncentrat tłuszczowy, zawiera cenne komórki macierzyste, które działają regenerująco na okoliczną tkankę skórną.
W zależności od okolicy ciała i oczekiwań pacjenta uzyskujemy efekt wypełnienia i odmłodzenia skóry, jednocześnie pozbywając się nadmiaru tkanki tłuszczowej z miejsca, z którego tłuszcz został pobrany.

Jeśli interesuje Cię zabieg modelowania sylwetki, skontaktuj się z nami i umów się na wizytę w celu dobrania odpowiedniej metody do twojej sylwetki i oczekiwań.

tel. 504438338 / 12 6603366

 

pl_PLPolish
pl_PLPolish