ul. Cybulskiego 5, 31-117 Kraków Poniedziałek - Piątek 9:00-20:00 504-438-338 | 12 660-33-66

Odmładzanie okolicy oczu

Odmładzanie okolicy oczu

W okolicy oczu objawy starzenia się widać dosyć szybko. Zapadają się oczodoły, pojawiają worki i cienie pod oczami. Skórę „zdobią” kurze łapki i inne zmarszczki, spada jędrność powiek.

Okolica oczu to również prawdziwe wyzwanie dla terapeuty ponieważ jest mocno unerwiona i bardzo wrażliwa, otacza przecież ważny dla nas narząd zmysłu wzroku. Pacjenci często narzekają na nadmiar skóry pod oczami, powstały w wyniku utraty sprężystości i zaniku włókien kolagenowych, na coraz głębsze zmarszczki wokół oczu, czy sine cienie na skórze.

Jak poradzić sobie z odmładzaniem tak skomplikowanej i wrażliwej okolicy?

Celem zabiegów jest odbudowa sprężystości i struktur wokół oczu, rozjaśnienie skóry i rozluźnienie miejsc podatnych na powstawanie zmarszczek. Równocześnie kładzie się nacisk na bezpieczeństwo i minimalną inwazyjność zabiegów.

Mezoterapia - Odmładzanie okolicy oczu

Popularnym zabiegiem, odmładzającym okolicę oczu jest mezoterapia, czyli wprowadzanie bezpośrednio pod skórę cienką igłą substancji odżywczych. W Dr Wolfinger Clinic Kraków zabieg przeprowadzamy sprawdzonymi preparatami, takimi jak Sunekos czy Jalupro. Są to produkty przyjazne dla skóry, zawierające kwas hialuronowy i bogate stężenie aminokwasów. Zapewniają naturalny, zdrowy wygląd, poprawę napięcia skóry, rewitalizację i redukcję zmarszczek. Istotne jest również to, że po zabiegu wzrasta produkcja kolagenu.

Linerase - leczniczy kolagen na okolice oczu

Zabieg przy użyciu leczniczego kolagenu Linerase to doskonałe rozwiązanie dla osób w każdym wieku! Zabieg jest przeprowadzany techniką mezoterapii. W okolice oczu wstrzykiwany jest roztwór atelokolagenu Linerase. Substancja po specjalnej obróbce pozbawiona jest telopeptydów, które mogą wywołać reakcję alergiczną. Działa stumulująco i regeneracyjnie, powodując namnażanie się fibroblastów, aktywację płytek krwi i produkcję nowego kolagenu – szybko wpływa to na poprawę elastyczności skóry dookoła oczu i natychmiastowy efekt odmłodzenia!

Odmładzanie okolicy oczu - Endolift

Znany i lubiany zabieg Endolift wykonywany jest laserem Eufoton. Energia wiązki laserowej jest aplikowana pod skórę przez mikrowłókna, prawie niewyczuwalne przez pacjenta. Endolift działa od środka na tkanki, redukując wiotkość skóry, doskonale modeluje również skórę wokół oczu. Energia wiązki lasera wywołuje przebudowanie powierzchownych i głębokich warstw skóry. W ciągu paru miesięcy po zabiegu w ciele wciąż mnożą się fibroblasty, więc całkowity efekt będzie widoczny po kilku miesiącach! Pozytywny efekt widać od razu po zabiegu, jest on trwały i pogłębia się z każdym tygodniem. Nie ma konieczności powtarzania zabiegu!

Plazma Handy - bezpieczne i skuteczne odmładzanie okolicy oczu

Plazma Handy to prosty i bezpieczny zabieg, wykorzystywany do wykonywania bezinwazyjnego liftingu. Działa w obrębie naskórka, nie uszkadzając skóry. Pomiędzy skórą a końcówką urządzenia następuje jonizacja gazów zawartych w powietrzu, a następnie tworzenie się mikrowiązki plazmy (czyli zjonizowanego gazu). Plazma ściąga naskórek, pobudzając procesy regeneracji w warstwie skóry właściwej. Naskórek w okolicy oczu się regeneruje, a skóra obkurcza, co powoduje natychmiastowe zmniejszenie się zmarszczek. Jeden zabieg trwa około 20 minut, a efekty utrzymują się nawet do 4 lat!

Inne metody odmładzania okolicy oczu:


Metody te można dowolnie łączyć ze sobą, co wpłynie korzystnie na efekt. Najważniejsze jednak jest to że w rękach doświadczonego specjalisty są bezpieczne i niezwykle skuteczne!
Zapraszamy na konsultacje i zabiegi!

Podstawą ustalenia propozycji planu zabiegowego jest zawsze indywidualna konsultacja lekarska.

Przeczytaj również --> Laserowy lifting powiek

Modelowanie sylwetki - Liposukcja

X
Zadzwoń 504438338